Přiblížili jsme se k odhalení role Owena Wilsona v seriálu Loki?

Přiblížili jsme se k odhalení role Owena Wilsona v seriálu Loki?

Seriály
5 / 5 382 0
8. únor 2020, napsal Nevka

O tom, že se Owen Wilson objeví v seriálu Loki, jsme vás už informovali. V souvislosti s krátkým spotem k Disney+ seriálům se však nyní naskytla šance, abychom přiblížili, jakou postavu si může zahrát. O koho tedy jde?

Přiblížili jsme se k odhalení role Owena Wilsona v seriálu Loki?

Jediná indicie

Pokud jste četli článek (->odkaz<-), ve kterém jsme rozebrali všechno podstatné o seriálech WandaVision a Loki, pak jistě víte, že u boha lsti jsme narazili jen na jednu zásadní informaci. Tou byla zkratka TVA na jeho košili, která se odkazuje na „časoprostorovou policii“ (Time Variance Authority). A právě s tou může mít podle nás velkou spojitost právě postava Owena Wilsona. O té si navíc myslíme, že se ve spotu už nepřímo ukázala.

Pokud Loki netrpí samomluvou a netrénuje si vyhrožování například na zrcadle, s vysokou pravděpodobností musí s někým mluvit. Vzhledem k mundúru TVA a ne zrovna stylového prostředí se dá soudit, že je na výslechu vedeném některým zaměstnancem TVA. Alternativní možností je, že promlouvá k někomu, o kom tuší, že na něj zírá za jednostranně průhledným sklem. A tou osobou by mohl být nejvýše postavený člen organizace – Mister Alternity.

„Ten nejvyšší“

Vzhledem k tomu, že Loki je pořádně „velká ryba“, která při manipulaci s čímkoliv nezná hranice, můžeme očekávat, že si na něj posvítí někdo, kdo je opravdu na úrovni. A kdo jiný by to měl být, než šéf „časoprostorové policie“, který kvůli Lokimu musí zažívat pěkně horké chvilky?

Tom Hiddleston je skvělý herec a v seriálu se zřejmě pořádně vyřádí. Bylo by tedy logické, kdyby dostal zvučného protivníka, jehož by si navíc střihl herec, který filmovému fanouškovi rozhodně není neznámý. Role Owena Wilsona navíc byla nepřímo označena za hlavní, takže by tato teorie nemusela být daleko od pravdy. S trochou štěstí bychom se tak mohli dočkat marvelovského: „Chyť mě, když to dokážeš!“, kde v hlavních rolích excelovali Tom Hanks a Leonardo DiCaprio. A to zní celkem lákavě.

To, že si Owen není s komiksovou předlohou Mr. Alternity moc podobný, rozhodně není překážkou. Vzhledem k tomu, že tato postava není tolik známá, zřejmě ani nemůžeme očekávat, že by takový postup někoho rozčílil. Dokud Marvel tuto teorii nepotvrdí, bude to stále jenom teorie. Na stole leží pořád několik variant, které sice nejsou tak pravděpodobné, ale mohou se stát reálnými.

Byli byste rádi, pokud by se tato domněnka potvrdila, nebo se vám to moc nezamlouvá? O své názory se s námi můžete podělit v komentářích pod článkem, nebo na Facebooku.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!