Překvapivé cameo ve filmu Thor: Love and Thunder

Překvapivé cameo ve filmu Thor: Love and Thunder

Filmy
3.5 / 5 982 0
19. únor 2021, napsal slayer

Upozornění! Článek může obsahovat spoilery k filmu Thor: Love and Thunder!

Překvapivé cameo ve filmu Thor: Love and Thunder

Není pochyb, že až se asgardský vládce blesků vrátí ve čtvrtém dílu, tak nás čeká velká podívaná. Podle posledních informací bychom se zde měli dočkat také poměrně překvapivého camea jisté herecké hvězdy.

Poté, co herci a štáb absolvovali po příletu do Austrálie povinnou dvoutýdenní karanténu, se koncem ledna naplno rozjelo natáčení očekávaného čtvrtého Thora s podtitulem Love and Thunder. V tom se mimo jiné můžeme těšit také na Strážce galaxie, kteří by však nakonec neměli mít ve filmu příliš prostoru – tedy alespoň někteří z nich. Herečky Karen Gillan (Nebula) a Pom Klementieff (Mantis) minulý týden Austrálii opustily a předpokládá se, že už stačily natočit všechny své scény. Nejsou ovšem jediné.

Server Crazy Days and Nights přišel se zprávou, že v souvislosti s Thorem potají proběhlo natočení několika scén s oscarovou herečkou Brie Larson, která v MCU ztvárňuje postavu Carol Danvers/Captain Marvel. To by dávalo smysl vzhledem k tomu, že Thor bude se Strážci galaxie nějakou chvíli cestovat vesmírem, kde by na superhrdinku mohli narazit.

Česká premiéra snímku Thor: Love and Thunder je stanovena na 5. května 2022.

Zdroj: Crazy Days and Nights


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO