Přehled českých komiksů Marvelu – 1. čtvrtletí roku 2019

Přehled českých komiksů Marvelu – 1. čtvrtletí roku 2019

Seriály
Přehled českých komiksů Marvelu – 1. čtvrtletí roku 2019

Rok se s rokem sešel, což znamená, že jsme se dostali k letopočtu, který završí dosavadní etapu filmového MCU v podobě Avengers: Endgame. Sluší se však neopomenout něco, bez čeho bychom současný filmový vesmír rozhodně neměli… Komiksy.

5 / 5 1001 0
11. leden 2019, napsal Nevka
V České republice se éra „pláštěnek“, či superhrdinských komiksů teprve rozjíždí. Fanoušci už mají nepochybně načteny hromady sešitů a stránek s jejich oblíbenými hrdiny, ale pro ostatní, kteří se k tomuto fenoménu dostali až s filmy je to trochu španělská vesnice.

Běžný čtenář se tedy pomalu seznamuje s tím, jak to vůbec chodí. Není proto vůbec na škodu, když se postupně překládají nové a nové série. V únoru se navíc dočkáme jedné dosti očekávané – Thanose.

Kromě něj však v dubnu znovu dorazí Deadpool, který si odbude sedmé pokračování své hlavní série s názvem Osa, jež záhy doplní i Doctor Strange. Jeho sérii já sám považuji jako nejlepší, která u nás v momentální době vychází. Třetí díl ponese název „Krev v éteru“. Na tu se můžeme těšit v březnu.

Níže vám tedy přikládáme odkaz na všechny tři komiksy i s popisem, kterým je opatřila Crew. Pokud jste tak ještě neučinili, máte díky tomu ideální možnost ozkoušet naši databázi komiksů. Po kliknutí na jednotlivé obrázky komiksu budete přesměrováni na konkrétní stránku.



Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.



Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama