Představuje se vám Captain Marvel!

Představuje se vám Captain Marvel!

Filmy
6091 0
6. září 2018, napsal Zechy

Důstojník United States Air Force Carol Denvers se hlásí do služby! Tedy, zatím alespoň na nové obálce Entertainment Weekly, kde jsme se včera mohli dočkat prvních fotek a samozřejmě i první synopse.

Představuje se vám Captain Marvel!

Kosmický hrdina, žena a nejsilnější v MCU. Takhle by se dalo shrnout to, co doteď víme. Předpokládaný klíč k porážce Thanose v nadcházejících Avengers 4, kdy ji Nick Fury v závěrečné scéně znova povolal do akce.

Než tak ale nastane, Carol Denvers se nám předvede ve své vlastní solovce v březnu 2019, kdy se vrátíme zpět do doby 90. let, dlouho před tím, než Tony Stark ukul svou mocnou Hi-Tec protézu, či S.H.I.E.L.D. objevil zamrzlého Kapitána Ameriku.

“Tohle není hrdina, co je perfektní, či je z jiného světa, nebo má snad dokonce nějaké božské spojení. To, co ji dělá speciální, je to, jak lidská je. Je zábavná, ale ne vždy vypráví dobré vtipy. Jenže umí být také tvrdohlavá a bezohledná, a ne vždy udělá pro sebe to nejlepší rozhodnutí. Ale v jádru má velmi dobré srdce a spoustu lidskosti – se vším, co to obnáší.” -Anna Boden, režisérka snímku

Film tentokrát vynechává tradiční šablonu superhrdinského filmu, podobně jako to už udělal Spider-Man: Homecoming. Nebudeme se zaobírat tím, jak ke svým schopnostem Carol přišla, ale najdeme ji už v ”plné palbě”, kdy se rozhodne opustit Zemi, aby se přidala po bok elitní vojenské skupiny Kree – Starforce, kterou povede Mar-Vell v podání Judea Law.

“Režírovaná Annou Boden a Ryanem Fleckem, Captain Marvel odstupuje od tradiční šablony. Když to vše začíná, Carol už má své superschopnosti. Zanechala za sebou svůj pozemský život, aby se přidala do elitní vojenské skupiny Starforce, vedenou enigmatickým vůdcem, zobrazeným Judem Law.”

“Carol se ale nakonec také objeví na Zemi, kde se ocitá před novou otázkou ohledně své budoucnosti. Má před sebou také impozantního nepřítele v podobě Skrullů – známé marvelovské padouchy, kteří jsou nebezpeční díky svým schopnostem měnit podobu. V roli jejich leadera, Talose, budeme moci spatřit Bena Mendelsohna.”

Captain Marvel bude čekat nelehký úkol, kdy bude muset zastavit invazi Skrullů na Zemi, kteří si ji chtějí podrobit pro sebe. V tomto boji se ale po její bok přidá mladý Nick Fury, kterého opět ztvární Samuel L. Jackson, a na filmové plátno se také vrátí agent Phil Coulson, kdy jej opět zahraje Clark Gregg. Svou roli si také zopakuje například Lee Pace, jako Ronan the Accuser.

Na první trailer bychom se dle Kevina Feige měli těšit někdy koncem roku, kdy nám s jeho uvedením studio také prozradí název pro čtvrté Avengers. Přesto bychom se na první teaser už mohli těšit během následujících týdnů. Na její návrat z kosmu do pozemských kin se můžeme těšit v březnu 2019.

“Nemůže si pomoct, je prostě sama sebou. Může být agresivní, může být temperamentní, a je také trochu invazivní. Rychle se vrhá do věcí, což ji dělá úžasnou v boji, vždy je první, kdo se do něj pustí. Není někdo, kdo by čekal na rozkazy, a to je pro některé její velká chyba.” -Brie Larson

První fotky si můžete prohlédnout na na našem facebookuOhodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.