Práce na Venomově sequelu započaly

Práce na Venomově sequelu započaly

Filmy
5 / 5 654 0
8. leden 2019, napsal Zechy

Pokud jste si dostatečně neužili Eddieho Brocka s jeho parazitem, možná se už brzy dočkáte jeho pokračování.

Práce na Venomově sequelu započaly

I přes počáteční obavy a neobratnou rétorikou studia, které se nikdy nedokázalo přesně vyjádřit, jakým směrem se bude vývoj snímku ubírat, nakonec Venom obstál s dostatečnou slávou. V současné době drží na účtě přes 855 milionů dolarů, a o tom, že by studio natočilo pokračování, už nebylo pochyb.

Variety a Entertainment Weekly aktuálně přišli se zprávou, že práce na pokračování příběhu symbionta a jeho novinářského hostitele, Eddieho Brocka, kterého ztvárnil Tom Hardy, se nyní daly do pohybu. Jako scénarista a výkonný producent se vrátil Kelly Marcel, který už pracoval na prvním snímku.

Sony zprávy odmítlo komentovat.

Jak nám závěrečná potitulková scéna naznačila, příběh by se měl točit okolo sériového vraha Cletuse Kasadyho. Tento doslova učebnicový magor si v komiksech přišel na svého vlastního kamaráda, jejichž vzájemná symbióza dala vzniknout postavě Carnage. Jednoho z nejkrvalečnějších symbiontů a protivníků Venoma. Toho v potitulkovce ztvárnil Woody Harrelson.

Mezi všemi, kdo se ke snímku vrátí, je také očekávaná Michelle Williams, která si zahrála Eddieho přítelkyni Anne.

Je ovšem otázka, jak příběh Carnage bude studiem pojat. Neb dle vyjádření Avi Arada nejsou žádné plány pro drsnější hodnocení než PG-13. Což v případě tohoto symbionta je o dost větší škoda než u samotného Venoma.Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.