Poohlédnutí za novým obsazením sólovky Black Widow

Poohlédnutí za novým obsazením sólovky Black Widow

Filmy
4 / 5 498 0
7. duben 2019, napsal Michal Černý

I když momentálně fanoušci podléhají depresím z toho, jak se vleče čas k Endgame, nezastavitelná kola Marvelu se přece jen točí dál. Některé příběhy se uzavřou a jiné jsou ještě ve frontě k odvyprávění.

Poohlédnutí za novým obsazením sólovky Black Widow

Jedním z nich je dlouho očekávaná sólovka Black Widow, zaměřená na období před Avengers, a jelikož nám byla přislíbena na rok 2020, je nejvyšší čas na ty nejdůležitější části natáčení, a to, mít i nějaké herce. A zatím se to ubírá vcelku zajímavým směrem.

V hlavní roli ruské agentky se samozřejmě dočkáme femme fatale Scarlett Johansson, jež k sobě dostane partnerku v podobě Florence Pugh, která momentálně září v životopisném sportovním dramatu wrestlingové zápasnice Souboj s rodinou. O tuto roli soupeřila taktéž i s Emmou Watson (Hermiona – Harry Potter).

Následně tu máme další dva herce, kteří sice ještě nebyli úplně potvrzeni, ale jednání s nimi jede naplno a dá se očekávat, že i to dopadne dobře. Jde o Rachel Weisz (Mumie, Constantine, Agora, Fontána), která se aktuálně dočkala nominace na Oscara, a Davida Harboura (Stranger Things, Hellboy), jehož hvězda nabírá na intenzitě.

O scénář se postarají Jac Schaeffer a Ned Benson, režie se ujme Cate Shortland. O hlavní židli se ucházel i Neil Marshall, který má na svědomí právě posledního Hellboye, ale bohužel, nesplnil dost zásadní podmínku pro úspěšný poslední krok. Marvel chtěl do režisérské židle pouze ženu.

Postavy se nám tedy pomalu zhmotňují, ale bohužel ještě nemáme žádné indicie ani o ději, ani o tom, kdo by měl být záporák. Prý se mluví o tom, že by to měl být drsný muž tmavé pleti, ale známe to. Dokud studio něco oficiálně nepotvrdí, je všechno pouhá spekulace; u Marvelu to platí dvojnásob. Nezbývá, než si prostě počkat, dokud neopadne extáze z posledních Avengers a pak se můžeme plně zaměřit na 4. fázi.

Uvidíme, jakou roli v ní bude Natasha hrát.

NeomichalOhodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Redaktor

Kde nás najdeš