Poodhalení záporáka pro Venomův sequel

Poodhalení záporáka pro Venomův sequel

Poodhalení záporáka pro Venomův sequel

9. říjen 2018 Zechy Filmy 0 2017

Venom do kin sotva zavítal a jeho možné pokračování zatím čeká na oficiální potvrzení. S výdělkem za opening weekend ale určitě Sony nezůstane pozadu, a tak nám newyorský Comic Con odhalil dalšího záporáka.

Poodhalení záporáka pro Venomův sequel

Potitulková scéna odhalila zřejmého a očekávaného padoucha, kterým není nikdo jiný než Cletus Kasady, kterého ztvárnil Woody Harrelson. Ten nám zanechává docela jasný vzkaz: ”There will be a carnage.” (Bude masakr.)

I když měl Cletus v hlavě carnage s malým “c”, tvůrci nám jasně naznačili, co nás čeká v pokračování: maniakální symbiont jménem Carnage. Tento vyšinutý chlapík sice ke svému novému kamarádovi teprve přijde, ale jak poodhaluje bloček s poznámkami Eddieho Brocka z jejich společného sezení, Kasady nepotřebuje žádného symbionta, aby byl nebezpečný.

S Cletusem se Eddie potkává ve vězení v San Quentinu, kam za ním přijel udělat rozhovor pro svůj novinový článek. Překvapivě Cletus nesedí za nějakou obyčejnou krádež, ale za spoustu mrtvých nejen po celém New Yorku. Z poznámek lze také vyčíst jeho komplikované rodinné vztahy, kdy svou babičku shodil ze schodů, či vykopal hrob své matky. Problém mu nedělalo ani zabít psa své matky vrtačkou, či strčení dívky před autobus poté, co si s ním odmítla vyjít. Téměř jistě také založil požár v ústavu, kde vyrůstal, a který zabil výchovného pracovníka.

Vlastně takový správný příšerný rejstřík učebnicového psychopata, kterým by Cletus měl být. Otázkou ovšem je, zda takové děsivé zpracování uvidíme i ve Venomově sequelu, jelikož to vypadá, že producent Avi Arad se chce dle jeho vyjádření držet hodnocení PG-13 zuby nehty.

Ve svém rozhovoru pro Collider přinesl celkem nemilé zhodnocení:

“Když slyšíte Masakr (Carnage), jediné, na co myslíte, je R. Ale pokud znáte jeho příběh, pokud opravdu znáte komiks, tak v tom žádné erko není. Je to utrápená duše. Není to o tom, co dělá, protože nemusíme ukazovat nůž tady a támhle a tekoucí krev. Co musíte ukázat je: Co je tou motivací?”

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

O autorovi
Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.