Pokračování Doctora Strange znovu rozjelo kamery

Pokračování Doctora Strange znovu rozjelo kamery

Filmy
Pokračování Doctora Strange znovu rozjelo kamery

Hlavní hvězda Benedict Cumberbatch je zpátky na place pokračování Doctora Strange kvůli přetáčkám, respektive dotáčkám. Jak rozsáhlé budou?

171 0
20. listopad 2021, napsal slayer

Doctor Strange in the Multiverse of Madness započal natáčení v listopadu loňského roku, které letos v lednu muselo být pozastaveno kvůli zhoršující se situaci kolem Covidu-19. Nedlouho poté však znovu pokračovalo a poslední klapka nakonec stihla padnout na jaře.

Nyní tvůrci míří do slunného Los Angeles na dotočení dodatečného materiálu a přetáček pod originálním režijním vedením Sama Raimiho (trilogie Spider-Man s Tobeym Maguirem v hlavní roli). Ty by měly podle ověřeného zdroje zpravodaje The Hollywood Reporter probíhat až do konce roku, přičemž štáb bude mít každý týden jeden den volno.

Jeden zdroj mluví o tom, že rozsah práce působí, jako by byl natáčen nový film, což nelze brát doslova, jelikož marvelovské snímky jsou většinou v produkci nejméně tři měsíce. Další k tomu dodává, že Marvel překopává část děje. To může být pochopitelné vzhledem k jeho komplexnosti a je případně jen dobře, že si nesrovnalostí tvůrci včas všimli a snaží se je doladit. alt Výše uvedené však popírá jiný zdroj, který zase uvádí, že Marvel měl v minulosti už i delší přetáčky/dotáčky a nálada na place je prý velmi pozitivní. A entuziasmem hýří i samotný představitel Doctora Strange Benedict Cumberbatch, jenž se v show Jimmyho Kimmela nechal slyšet, že se film formuje v něco opravdu mimořádného.

Česká premiéra snímku Doctor Strange in the Multiverse of Madness je stanovena na 5. května 2022.

Zdroj: The Hollywood Reporter


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama