Pět nejvýdělečnějších filmů patří nyní Marvelu

Pět nejvýdělečnějších filmů patří nyní Marvelu

Pět nejvýdělečnějších filmů patří nyní Marvelu

15. březen 2018 Zechy Filmy 1 5533

Marvel Cinematic Universe je už nějaký čas hodnocen jako nejúspěšnější superhrdinská frančíza, tentokrát si ale v tomto žánru může Marvel přidat další velký úspěch, o který se mu postaral wakandský hrdina.

Pět nejvýdělečnějších filmů patří nyní Marvelu

Marvel Cinematic Universe je už nějaký čas hodnocen jako nejúspěšnějších superhrdinská frančíza, tentokrát si ale v tomto žánru může Marvel přidat další velký úspěch, o který se mu postaral wakandský hrdina.

Ten totiž svým hrubým výdělkem nyní překonal hranici jedné miliardy dolarů. Tím tak Black Panther přebírá pozici The Dark Knight Rises, který byl dosud hodnocen jako pátý nejvýdělečnější superhrdinský film.

A krom tohoto “osobního” úspěchu tak film svému studiu přináší další výjimečný úspěch. V pětici nejvýdělečnějších superhrdinských filmů totiž aktuálně nenajdete žádné jiné studio než Marvel.

V tomto žebříčku nejslavnějších tak máme aktuálně filmy jako The Avengers, Age of Ultron, Captan America: Civil War a na chvostu Iron Mana právě s Black Pantherem.

Bude tak určitě zajímavé sledovat, jaké výdělky a trofeje přinese aktuálně jeden z nejočekávanějších filmů – Infinity War. S úspěchem Black Panthera, ale i předchozích Avengers, má tenhle budoucí armagedon určitě silné ambice na to, aby se utkal se všemi pěti filmy ze žebříčku.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

CRNudle13
Infinity War

Jako takhle… Nebojím se říct že by Infinity War zaútočilo na hranici 2 mld. vydělaných $ a klidně překonat i Titanic.