Pět filmů, kde bychom mohli opět spatřit Chrise Evanse

Pět filmů, kde bychom mohli opět spatřit Chrise Evanse

Postava
Pět filmů, kde bychom mohli opět spatřit Chrise Evanse

V MCU nyní existuje pět projektů, kde bychom mohli potencionálně opět vidět Chrise Evanse alias Stevea Rogerse/Captaina Americu…

574 0
19. březen 2023, napsal Nox

Chrise Evanse jsme neviděli od jeho emocionálního odchodu z franšízy v rámci Avengers: Endgame (2019). Steve Rogers se totiž vrátil v čase, aby prožil život s agentkou Peggy Carterovou. Vzhledem k tomu, že Evans je jedním z nosných pilířů světa MCU, objevuje se stále více otázek, zda a jak by se do role opět mohl navrátit.

Návrat Evanse lze předpokládat jednak z poznámky Anthonyho Mackie v rozhovoru s Jimmym Kimmelem, kde se zmínil, že přece nikdo Steva Rogerse neviděl umírat, a tak věří, že se má dobře. Ale také z velice jednoduchého faktu, že se teď v MCU hojně pracuje s různými varianty (opravdu zde myslíme slovo variant, jakožto alternativu postavy z jiného vesmíru nikoli slovo varianta v ženském rodě) veškerých postav.

Přestože by si fanoušci Evansův návrat přáli, zatím jej nikdo nepotvrdil. My však přinášíme 5 možných filmů, kde by se nějaký variant Stevea Rogerse mohl objevit.

Capitan America: New World Order

Anthony Mackie se objeví ve svém oficiálně prvním MCU sólovém filmu poté, co převzal mantil Captaina Americy v seriálu Falcon and the Winter Soldier . Vzhledem k tomu, že se jedná o jeho první velký film jako hvězdami-posetý Avenger, stejně jako o jeho první film od Avengers: Endgame, cameo Chrise Evanse by se pro toto pokračování docela přirozeně hodilo.

Ze všech možností, by byl Captain America 4 tou nejjednodušší cestou k návratu Evanse. Starý Steve Rogers by například mohl předat svá moudra novému lídrovi Avengers.

Avengers: Secret Wars

Marvel Studios se snaží udělat z Avengers: Secret Wars největší komiksovou filmovou událost v historii. Zvěsti pak poukazují na to, že pokračování přináší hrdiny a padouchy ze všech koutů mnohovesmíru.

Šestý film Avengers bude téměř jistě adaptován z příběhu Secret Wars v rámci Marvel Comics, kde dochází ke střetu několika vesmírů. Je zde také představen Battleworld, který obsahuje množství variantů postav z celého mnohovesmíru, což mimo jiné představuje i perfektní cestu pro návrat Evanse.

Tento film by s největší pravděpodobností představil Evansova Captaina Americu z alternativního vesmíru spíše než jeho starší verzi ze Země-616, což by mu umožnilo vrátit se zpět do akce.

Avengers: The Kang Dynasty

Kang the Conqueror v podání Jonathana Majorse se chystá rozpoutat peklo napříč mnohovesmírem, aby ovládl veškerý čas a prostor. To nepochybně vrátí Captaina Americu v podání Sama Wilsona, avšak Kangovo počínání by mohlo přivést zpět také Steva Rogerse.

Pro Evanse by to byla s největší pravděpodobností jenom menší role, kde by podobně jako v Captain America 4 mohl pomoct vést Sama Wilsona. Ze hry však nevypadává ani možnost varianta Stevea.

Deadpool 3

Deadpool 3 v roce 2024 bezesporu změní hru pro MCU a pravděpodobně se stane prvním filmem Marvel Studios, ve kterém se mnohovesmír skutečně „otevře“ a jeho dopad se projeví v celé franšíze. A i když Chris Evans nemusí být první volbou, na kterou fanoušci myslí, když si představují, kdo by mohl hrát roli v tomto pokračování, je tu jedna klíčová informace, která nakonec může veterána MCU přivést na chvíli do dobrodružství po boku Wadea Wilsona a Wolverina.

Spekuluje se totiž, že Deadpool 3 navštíví další Marvel franšízy, které byly dříve pod záštitou 20th Century Fox. Konkrétně se pak operuje s Evansovým týmem Fantastické čtyřky (z roku 2005). Ve hře by tak mohlo být znovushledání známých tváří Ioana Gruffudda (Mr. Fantastic), Jessicy Alby (Sue Storm) a Michaela Chiklise (The Thing). Pokud by se tyto zvěsti naplnily, Evans by se mohl objevit nikoli jako Captain America, ale jako Human Torch po boku svého starého týmu (a jak známe Deadpoola, mohlo by dojít klidně na obojí).

Thunderbolts

Thunderbolts spojí jedinečný tým (anti)hrdinů a bývalých padouchů ve filmu, který poslouží jako marvelovská alternativa k Suicide Squad. A i když je tento film asi tím nejméně pravděpodobným, do kterého by se Chris Evans mohl vrátit, jedna postava by mu mohla otevřít cestu k začlenění, a to James Buchanan Barnes.

Podle prezidenta Marvel Studios Kevina FeigehoBucky sloužit jako „de facto vůdce“ Thunderbolts, což ho staví do pozice, kterou obvykle zaujímal Steve Rogers v Avengers. A vzhledem k tomu, že Bucky a Steve si jsou stále blízcí, může Winter Soldier hledat podporu jeho nové vedoucí pozice u bývalého Captaina Americy.

Kam by se mohl Captain Amerika v podání Chrise Evanse vrátit podle vás? Myslíte si, že Evans najde správný film, který použije pro opětovný návrat na scénu?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz