Penn Badgley v jednáních o Reedu Richardsovi

Penn Badgley v jednáních o Reedu Richardsovi

Herci
Penn Badgley v jednáních o Reedu Richardsovi

Stejně jako je tomu u jiných projektů, ani nadcházející Fantastic Four se nevyhýbá četným diskuzím o podobě obsazení a štábu.

173 0
9. září 2022, napsal Johnny

Tentokrát jsou ovšem veškeré dohady o něco peprnější, neboť Fantastic Four je ve světě komiksů přece jen pojem. Navíc jsme se v minulosti už dočkali několika adaptací, ale žádná nenaplnila očekávání na maximum, jak by si to tahle rodinka jistě zasluhovala.

V souvislosti s režií se nyní hojně skloňuje jméno Matta Shakmana, který stojí za sérií WandaVision. Daleko bouřlivější emoce však budí herecké obsazení. V pokračování Doctora Strange jsme sice letos již měli tu čest potkat se s Reedem Richardsem v podání Johna Krasinskiho, ale nezdá se, že by si měl herec roli znovu zopakovat.

Kevin Feige se už nechal slyšet, že studio pro tuhle práce hledá „nejlepšího možného herce“ bez ohledu na popularitu či další parametry. Všichni si prý jednoduše chtějí být jistí tím, že daná osoba zvládne úkol na jedničku.

Možná je už ale jasno. Filmový kritik Devin Faraci během vysílání Marvelvision Podcast prohlásil, že se k němu donesly informace o tom, jak s Marvel Studios o roli Reeda Richardse jednal Penn Badgley.

Faraci zároveň vyjádřil určité zklamání, jelikož prý toužil po tom, aby jako Mr. Fantastic stanul před kamerou černoch.

Pětatřicetiletý Badgley je známý především díky účinkování v seriálech Gossip Girl a You. Na kontě má nicméně i řadu filmových rolí.

Dovedete si jej představit jako vůdce Fantastic Four?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama