Pedro Pascal by se rád připojil k MCU

Pedro Pascal by se rád připojil k MCU

Herci
Pedro Pascal by se rád připojil k MCU

U DC si už zahrál. Je teď na řadě Marvel?

192 0
20. leden 2023, napsal KureciStehnoCZ

Pedro Pascal má aktuálně jedno z nejvytíženějších pracovních období. Od poloviny ledna ho můžeme vidět v roli Joela v seriálu, který adaptuje kultovní videohru z roku 2013 od společnosti Naughty Dog, The Last of Us. No a aby toho nebylo málo, v březnu se vrátí do své role lovce odměn v seriálu Mandalorian. Disney+ uvede již třetí řadu.

Ale pojďme se vrátit k jeho nejaktuálnějšímu projektu – The Last of Us. Při jednom z interview, konkrétně pro Wired, byl dotázán, zda by si rád zahrál nějakou roli v MCU. Na to Pascal odpověděl, že by se role ujal s radostí a vděčností. Což je pro fanoušky tohoto herce, kteří by jej rádi v MCU viděli, velice dobrá zpráva. Z jeho vyjádření je jasné, že by neváhal a v podstatě se jen čeká, zda se někdo ozve z Marvel Studios a nějakou tu roli mu nabídne. Vzhledem k tomu, že je Pascal v současnosti už zaměstnáván společností Disney (pod kterou spadá i Marvel) v rámci zmiňovaného Mandaloriana, není tato možnost zavrženíhodná.

Jen připomenu, že Pedro Pascal už jisté zkušenosti z komiksového snímku má. Objevil se totiž, coby jako záporák Maxwell Lord v pokračování Wonder Woman 1984. A která role v MCU, by se pro něj hodila? Možností je hned několik. Tou první je v případě restartu X-Menů role Gambita. Další role, která by podle nás pro Pedra byla vhodná je Frenchie neboli nejlepší kamarád Moon Knighta, a to vzhledem k tomu, že v opravdovém životě jsou Pedro Pascal a Oscar Isaac (představitel Moon Knighta) nejlepšími přáteli. Jejich dynamika by tedy na obrazovkách byla jistě zajímavá.

A co vy? Kde myslíte, že by se Pedro Pascal v MCU hodil? Dejte nám to vědět do komentářů!


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama