Paul Rudd se svěřil s nechutnou historkou z natáčení Quantumánie

Paul Rudd se svěřil s nechutnou historkou z natáčení Quantumánie

Filmy
Paul Rudd se svěřil s nechutnou historkou z natáčení Quantumánie

Scéna z nejnovějšího pokračování Ant-Mana ve Kvantové Říši se točila v co nejreálnějším prostředí. Objednávka podloží však nesplnila původní očekávání a natáčení se tak stalo velmi nepříjemným.

1105 0
15. únor 2023, napsal Nox

Již zítra (pro návštěvníky předpremiéry už dnes) do kin zamíří snímek Ant-Man and the Wasp: Quantumania, který zahájí 5. fázi MCU. Ještě před jeho uvedením tady ale máme zákulisní historku z natáčení, se kterou se pochlubil Paul Rudd (Ant-Man). Svěřil se, že natáčení Quantumánie bylo místy dost na hraně. Scény z Kvantové Říše, se totiž natáčely na opravdových kulisách. Ty však zcela nevyplnily očekávání natáčecího štábu.

Paul Rudd poté objasnil, kde nastala chyba:

„I když můžeme ve Kvantové Říši vidět hodně počítačových efektů, je tam pár věcí, které jsou skutečné. Protože jsme chtěli scénu vytvořit co nejvěrohodněji, podklad měl vypadat, jako by to byla planeta, takže se na natáčení shánělo hodně hlíny. Produkci se podařilo vykomunikovat bezkonkurenční „hlínu“, ale nikoho nenapadlo, že nám za tu skvělou cenu přivezou plno hnoje namísto hlíny. A v tom jsme pak museli všichni točit. Nakonec to došlo do bodu, kdy jsme už nikdo na place kvůli tomu smradu nemohli dál točit a museli jsme s tím něco udělat. Dá se tak říct, že jsme nastavili novou laťku, co se týče filmového prostředí. “

Nakonec Rudd s humorem doplnil, že pokud bude film jen trochu jako hmota, po které se při natáčení procházeli, mají velký problém.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania hrají v českých kinech od 16. února.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz