Paul Bettany promluvil o tom, kdy zase uvidíme White Visiona

Paul Bettany promluvil o tom, kdy zase uvidíme White Visiona

Filmy
364 0
3. červen 2021, napsal IvanaT

Po rozhovoru s Bettanym pro server The Playlist se osud White Visiona dostal na vrtkavou půdu.

Paul Bettany promluvil o tom, kdy zase uvidíme White Visiona

S poslední epizodou seriálu WandaVision jsme dostali odpověď na otázku, čí velké cameo nás čeká. Fakt, že se můžeme těšit na známou tvář, nastínil sám Paul Bettany, který před premiérou mlžil tím, že bude mít tu čest hrát s někým, koho si velmi cení.

Ve finále se ukázalo, že si z nás Bettany tak trošku vystřelil a ono cameo si zahrál sám. White Vision byl stvořen ze součástek původního Visiona, který poprvé spatřil světlo světa ve filmu Avengers: Age of Ultron a jehož cesta skončila (očividně ale pouze dočasně) jeho smrtí v Infinity War, a vzpomínek manžela Scarlet Witch.

Bettany přiznává, že fanoušci byli lehce zklamáni tím, že se v seriálu neobjevilo jiné známější jméno:

„V jednom momentě se mě okolí ptalo: Bude to Patrick Stewart (Professor Xavier z původní trilogie X-Men, pozn. red.)? A já si říkal, jak dobrý by to byl nápad, a jak zklamaní budou, až zjistí, že jsem to jenom já. “

I když je škoda, že jsme neměli možnost vidět kupříkladu Doctora Strange, který byl horkým kandidátem na cameo, nebo záporáka Mephista, White Vision je určitě velké překvapení pro všechny, a mohl by být skvělou postavou, na které tvůrci zapracují v příštích projektech. Bettany tvrdí, že se dovtípil už před pár lety, že se něco chystá.

„S Kevinem [Feigem] jsme o tom mluvili už roky. Přesný okamžik si ale nepamatuji. Něco jsem tušil v momentě, kdy jsme probírali, jak moje postava ztratí barvu v Avengers: Infinity War.“

Kdy tedy můžeme čekat další Visionův vývoj?

Jenže jak to vlastně s Visionovou budoucností vypadá? Webový portál The Playlist se v rozhovoru s Bettanym snažil z herce dostat nějaké další detaily, například, zdali si ještě někdy zahraje po boku Elizabeth Olsen, své kolegyně ztvárňující Wandu.

Bettany přiznal, že nic neví jistě, jelikož nepodepsal žádný jiný kontrakt. Jediné, co o seriálu momentálně ví, je to, že byl nominován na cenu Emmy v kategorii „minisérie“, což naznačuje, že s dalším vývojem seriálu se nepočítá. Zároveň ale dodává, že by nemělo smysl představit divákům White Visiona bez určitého důvodu. Opakovaně ale zdůraznil, že o jeho budoucnosti opravdu nic dalšího netuší, neboť ji s ním zatím nikdo neprojednával, a není pravděpodobné, že by se Bettany snažil cokoliv skrývat.

Internetem už kolují spekulace, že bychom se ho mohli dočkat v sequelu dobrodružství oblíbeného čaroděje, snímku jménem Doctor Strange in the Multiverse of Madness, což by nepochybně bylo příjemným zpestřením pro spoustu fanoušků. Jak jsme nicméně zvyklí, z Marvelu mnoho podrobností předem nevytáhneme ani pod pohrůžkou smrti, a tak si na další návrat Visiona budeme muset počkat.

Co říkáte na postavu White Visiona? Byli jste překvapení, nebo zklamaní, že jsme nedostali možnost cameo jiné postavy, třeba právě Professora X? A chtěli byste vidět White Visiona ve dvojce Doctora Strange?

Zdroj: comicbookmovie.com, theplaylist.net


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

IvanaT
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO