Paul Bettany a jeho rozhovor o Visionově "malém tajemství"

Paul Bettany a jeho rozhovor o Visionově "malém tajemství"

Seriály
5 / 5 377 0
19. listopad 2020, napsal Nevka

O tom, že Gwyneth Paltrow prodává svíčku s vůní své vagíny, jsme už psali. A teď se pro změnu podíváme na Paula Bettanyho, který při jednom z rozverných rozhovorů zabrousil i na téma, jak to vlastně je s Visionem a jeho přirozením.

Paul Bettany a jeho rozhovor o Visionově "malém tajemství"

Ač se tato témata zdají jako bizarní, nebo vzhledem k family-friendly kontentu Disney nevhodná, herci o nich rádi mluví. Přitáhnou tím na sebe pozornost velké části společnosti a marketingové oddělení nakonec nad zvýšenou publicitou také zajásá. A právě díky rozhovorům k WandaVision jsme se dočkali i několika pikantních informací týkajících se Visiona a jeho genitálií. Takže pokud vás podobné zvrácenosti zajímají, jste tady správně. Pohodlně se usaďte a poslouchejte, co Paul dokázal vyplodit.

V interview, které měl konkrétně na MTV, se s moderátorem Joshem Horowitzem pustili do tématu, které podle Bettanyho názoru trápí nejednoho fanouška.

„Je tady jedna věc… Všimli jsem si toho ve Watchmanech. Ti do toho šli,“ prohlásil Bettany o scéně, kde byla známá komiksová postava zabrána zepředu a v plné nahotě. „Je to Manhattanova velikost, úžasný příklad výše uvedeného penisu.“ odkázal se na dřívější diskusi.

Ale jak už jsem řekl, na Disney+ asi nemůžeme čekat, že by se tvůrci WandaVision vydali ve stopách Watchmenů. Ostatně, to potvrdil i samotný Paul. „Ne. V seriálu opravdu nebude žádná nahota. Ale myslím si, že si lidé opravdu kladou otázku, jestli Vision ten penis má nebo nemá. Přeci jen. Vision dokáže měnit hustotu svého těla, takže… Tady máte odpověď!“ dodal ještě se smíchem.

Horowitze však tato odpověď úplně neuspokojila, a tak se rozhodl, že položí otázku za milion dolarů. A z hercovi odpovědi si asi dokážete představit, o co asi šlo: „Je fialový.“

Převratný projekt

Ale abychom se tady nevykecávali jen o bulvárních tématech. Bettany mimo jiné dříve prozradil, že ještě nikdy neviděl Kevina Feigeho tak nadšeného, jako při přípravách WandaVision. Perličkou je, že sám Paul dříve tento seriál nazýval jako „f-cking bonkers“ – čili v překladu něco jako „zas*aní cvoci“. Což jen krásně dokresluje fakt, že tohle je seriál, který potřebujeme vidět co nejdříve. Už bylo na čase vymanit se z hlavní šablony a natočit něco originálního.

„Myslím, že můžu zaručit pár věcí. A jednou z nich je i fakt, že jsme se pustili do něčeho šíleného a riskantního. Ale i tak si myslím, že se to vyplatí. Hodně Kevina obdivuji za to, jaký bič si na sebe upletl, když navrhl koncept našeho seriálu právě tímto způsobem.“ Zmínil herec v rozhovoru pro IMDb. „Je to nádherně napsané … a zas*aně zcvoklé. Myslím tím, že celé to je vlastně hrozně mimo a nesmyslné, všechny ty rozhodnutí, které musejí učinit. A fanoušci nebudou muset čekat ani moc dlouho. Všechno dostanou jako na zlatém podnose velice brzy. Takže ihned pochopí, jak to bude asi vypadat.“

A co vy? Těšíte se na tuto šílenost stejně jako my? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


PILSCO