Patrick Stewart krotí fanoušky: Pamatujte, že Professor X už zemřel – dvakrát

Patrick Stewart krotí fanoušky: Pamatujte, že Professor X už zemřel – dvakrát

Filmy
Patrick Stewart krotí fanoušky: Pamatujte, že Professor X už zemřel – dvakrát

Zatímco fanoušci se po vydání traileru ke druhému Doctoru Strangeovi již nemohou dočkat, až na scéně mimo jiné spatří Professora X, jeho představitel Patrick Stewart krotí vášně.

338 0
20. březen 2022, napsal Johnny

V rozhovoru pro web Rolling Stone, kde se probírala jeho kariéra, Stewart s nadsázkou zmínil určitou podobnost Professora X se Supermanem. Dokáže se neustále vracet i poté, co to již nikdo nečekal.

Vtip je v tom, že Stewartova role v MCU nemusí být ani nijak velká. Vlastně by docela stačilo, aby se nám před kamerou v kolečkovém křesle objevil na pouhých pár okamžiků. Navrch by ještě mohl pronést nějaké své pověstné moudro. Vlk se nažere a koza zůstane celá.

Posunutí o pár úrovní výše by pak znamenala například i účast Hugha Jackmana jakožto Wolverina. Naposledy jsme tuto dvojici spolu viděli ve velkolepém blockbusteru Logan, který před pěti lety uzavíral jednu nezapomenutel­nou éru.

Stewart k tomu doslova sdělil:

„Toto je velmi citlivé téma… Vše, co k tomu mohu říct, je, že si musíte počkat. Ale mějte na paměti, že Professor X už v minulosti dvakrát zemřel.“

Tedy vlastně nic nového pod sluncem. Jak už tomu tak bývá, kličkoval Stewart s vyjádřeními okolo Doctora Strange i nadále:

„Professor X by byl mimořádně opatrný a ostražitý, možná by se cítil trochu nejistě, protože na tom muži je něco potenciálně nebezpečného. Myslím, že by kvůli tomu byl Professor X ve střehu.“

Zajímavostí je, že v rámci traileru poznávali lidé Stewarta podle hlasu.

„Já jsem svůj vlastní hlas ani nepoznal. Zněl jinak. Nevím, jestli jsem byl zrovna nachlazený nebo co. Byl jsem ohromen – vše, co bylo vidět, byla akorát zadní část mého ramene a myslím, že ušní lalůček, nic víc – a přesto vzniklo tolik spojitostí. Ale potěšilo mě to.“

(Zdroje obrázků – thedirect.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama