Otevřený dopis od Guardians of the Galaxy

Otevřený dopis od Guardians of the Galaxy

Otevřený dopis od Guardians of the Galaxy

30. červenec 2018 Zechy Filmy 0 3440

Po několika osobních vyjádřeních na svých sociálních sítích nakonec Strážci Galaxie spojili síly. Ovšem tentokrát ne ve filmu, ale v reálném světě, jako ti, kteří se postavili za svého přítele, a kteří doufají, že podobné případy se nebudou množit.

Našim fanouškům a přátelům:

Plně podporujeme Jamese Gunna. Všichni jsme byli šokováni jeho náhlým vyhozením minulý týden. Záměrně jsme čekali těchto deset dní, kdy jsme přemýšleli, modlili se, naslouchali a diskutovali. Během těchto dní jsme byli povzbuzeni podporou od fanoušků a členů médií, kteří by rádi viděli Jamese opět jako režiséra třetího dílu, stejně jako nás znechucovaly reakce těch, kteří jednoduše uvěřili bizarním konspiračním teoriím, které jej obklopují.

Být ve filmech Guardians of the Galaxy bylo velkou ctí pro nás všechny. Nemůžeme tento moment pominout, bez toho aniž bychom vyjádřili naši lásku, podporu a vděčnost Jamesovi. Nejsme tady, abychom bránili jeho několik let staré vtipy, spíše chceme sdílet naši zkušenost, kterou jsme prožili společně při natáčení Guardians of the Galaxy 1 a 2. Postava, která se předvedla v době jeho vyhazovu, byl ten stejný muž, se kterým jsme pracovali každý den. A věříme, že jeho omluva nejen dnes, ale i před několika lety, byla od srdce. Od srdce, které známe, kterému věříme a které milujeme. Tím, že jsme mu pomohli vyprávět příběh o bandě vyloučených bytostí, které nakonec najdou vykoupení, se nám změnily životy. Věříme, že téma vykoupení nikdy nebylo víc relevantní, než teď.

Všichni z nás se těší, až budeme v budoucnu moci znovu spolupracovat s naším přítelem Jamesem. Jeho příběh ještě není u konce – ne, z dlouhodobého hlediska.

Je tu problém v otázce veřejného mínění a James určitě není první dobrou osobou, co to odnese. S rostoucím politickým rozdělením v této zemi je správný předpoklad, že případy jako tento budou pokračovat. Věříme ovšem, že se Američané, i s rozdílným politickým názorem, dokážou přes tyto záležitosti přenést.

Věříme, že to, co bylo vysvětleno, může sloužit jako příklad pro nás všechny, abychom si uvědomili, jak ohromnou zodpovědnost máme k nám samotným, když tato psaná slova byla vyryta do virtuálního kamene; že se jako společnost můžeme poučit z této zkušenosti a příště budeme myslet dvakrát, než se rozhodneme, co chceme vyjádřit. Budeme si tak moci vzájemně pomoci, místo toho, abychom druhým ubližovali. Děkujeme, že jste si přečetli naše slova.

The Guardians of the Galaxy,

Chris Pratt. Zoe Saldana. Dave Bautista. Karen Gillan. Bradley Cooper. Sean Gunn. Vin Diesel. Pom Klementieff. Michael Rooker.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

O autorovi
Zechy
Zechy
Zechy
Administrátor

„Tony Stark Světa Marvel. Tvořím náš web a starám se o všechny technické záležitosti.“

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.