Osm nápadů pro název Avengers 4

Osm nápadů pro název Avengers 4

Filmy
Osm nápadů pro název Avengers 4

Titulek, kterého bychom se údajně měli obávat, nám Russo Brothers sdělí až poté, co vstřebáme dění v Infinity War. Takže co jiného zbývá, než krátit si čas úvahami, jak by se čtvrté pokračování Avengers mohlo jmenovat. Zde jsou tipy a také možné spoilery.

5532 0
4. duben 2018, napsal Zechy

Titulek, kterého bychom se údajně měli obávat, nám Russo Brothers sdělí až poté, co vstřebáme dění v Infinity War. Takže co jiného zbývá, než krátit si čas úvahami, jak by se čtvrté pokračování Avengers mohlo jmenovat. Zde jsou tipy a také možné spoilery.

Avengers: Infinity Gauntlet

Nejjednodušší odhad bývá i ten správný. A tohle je nejjednodušší, s čím by Marvel mohl přijít.

Takový název by značil, že Thanos osadil svou mocnou rukavici všemi šesti Kameny nekonečna a uvidíme, jak pouhým lusknutím prstů smaže polovinu existence. Ale nejen to, zásadně by to samozřejmě také odnesli hrdinové filmového universa. A do boje by mohly být zapojeny i mocné kosmické entity, např. Eternity.

Bylo by to také v tradici s komiksovým pojmenováním, i když v opačném pořadí. Série Infinity Gauntlet byla totiž následována Infinity War.

Avengers: Infinity Crusade

Pokud studio nepoužije první část Infinity trilogie, pak možná její poslední?

V Infinity Crusade byli Avengers hluboce ovlivněni spirituálními, magickými zkušenostmi, nebo zážitky blízké smrti.

MCU verze by ovšem zřejmě byla jiná, ale pro možný příběh ovlivněný cestováním v čase by to byla dobrá volba.

The Last Avenger

Do úvahy se samozřejmě dostává i Hawkeyova absence. Ta by totiž mohla znamenat i něco víc.

Hawkeye by byl na misi za nalezením šestého Kamene nekonečna – Soul stoneu, kdy by stanul jako poslední hrdina poté, co všechny ostatní odstranil Thanos za pomoci pěti Kamenů.

To by také dokonale naplnilo varování Russo Brothers, že bychom se titulku měli obávat.

Avengers: Secret Wars

Příběhová linie Secret Wars z roku 2015 byla sequelem k linii Infinity. A tak by mohla také dobře posloužit pro název nadcházejících Avengers.

V komiksech Doctor Doom využil kosmickou sílu k zformování obrovské masy známé jako Battleworld, která byla obdobně jako Frankenstein poskládáná z různých kousků vesmíru.

Ve filmu by se příběh mohl soustředit na přežití Avengers proti Thanosovi, kdy by Battleworld zformoval jako svůj nový vesmír. Až by souboj skončil a vesmír by se vrátil k nějakému původnímu stavu, pouze hrdinové bojující s Thanosem by si tuto událost pamatovali.

Avengers: Annihilation

V příběhu Annihilation byl vesmír otráven Annihilusem a stanul proti jeho armádě, což vyústilo ve sjednocení sil Marvelovského universa ve snaze tuto vlnu smrti a destrukce zastavit.

Filmová verze by ovšem byla pouze referencí a tato Anihilace by znamenala destruktivní vlnu Thanose s vlastnictvím plné moci Infinity Gauntlet.

Avengers: No More

Tento titulek vychází z animované série Avengers Assemble, kdy ve čtvrté sérii byli hrdinové roztroušení po vesmíru i čase. To vedlo ke zformování New Avengers, které vedl Black Panther a jejichž cílem bylo původní členy zachránit.

I toto by se dalo použít ve filmu, kdy by hrdinové nebyli zabiti. Naopak by ve snaze o záchranu, která nevyšla, byli roztroušeni v jiném čase, vesmíru, realitě či v Soul realm. A nová skupina Avengers by se je snažila zachránit.

Takovýto příběh by vysvětloval fotky z natáčení Avengers 4, kdy zjevně hrdinové byli posláni zpátky v čase. Naplnilo by to také vyjádření Russo Brothers, že film bude od ostatních naprosto odlišný.

Avengers Forever

V komiksové verzi byla stvořena mocná armáda Avengers za pomocí týmů z jiných realit. Filmová verze by mohla dát dohromady tým, který Thanos rozdělí, a to tak, že jej zaplní původními členy z jiných realit.

Avengers: The Thanos Imperative

Příběhová linie přinesla cestu do reality zvané “Cancerverse”, kde neexistuje smrt a život tak nekontrolovatelně bují jako rakovina. V této linii byla vedená invaze alternativní verzí Mar-vella, který jako avatar života stál o zničení Thanose, avatara smrti.

Thanos by se tak po Infinity War mohl stát mnohem víc, než si původně přál. To by také samozřejmě otevřelo dost velké dveře pro kosmické postavy, jako například pro Captain Marvel, kterou ztvární Brie Larson.

Jaký název, případně i příběh, by podle vás čtvrtý díl Avengers mohl dostat?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama