Oscar Isaac se připomíná se svou rolí

Oscar Isaac se připomíná se svou rolí

Komiksy
Oscar Isaac se připomíná se svou rolí

Jeho postava byla nejspíše plánována léta dopředu

502 0
4. červen 2021, napsal Excelsior

Od začátku letošního roku jsme po delší odmlce dostali minisérie WandaVision a The Falcon and the Winter Soldier a zanedlouho nás čeká i Loki, konkrétně 9. června. Na další seriál už nás pomalu, ale jistě navnazuje představitel Poea Damerona ze Star Wars sequelů nebo Apocalypse z X-Men filmů, Oscar Isaac. Ten totiž nedávno na sociálních sítích zveřejnil velmi zajímavou fotografii.

Na ní lze vidět jeho hlavu od očí nahoru, přičemž pozadí zdobí nejrůznější komiksové obrázky Moon Knighta, kterého ztvární ve stejnojmenném projektu. Do popisku pak vložil Venomovu ikonickou hlášku, ovšem s pozměněným jménem. Čili „WE ARE MOONKNIGHT“ (My jsme MoonKnight). Moon Knight se často přirovnává k Batmanovi od DC. Oba pracují hlavně v noci, mají plášť a oba umí být v boji vůči nepřátelům dosti brutální. Hlavní rozdíl spočívá ve schopnostech. Marc Spector, jak zní Moon Knightovo skutečné jméno, získal moc od egyptského boha a má i takové dovednosti, ke kterým obyčejný smrtelník jen tak nepřijde. Nepotřebuje například speciální brýle k nočnímu vidění.

Zajímavý je i fakt, že o tomto superhrdinovi možná nepřímo víme už od roku 2014, z filmu Kapitán Amerika: Návrat prvního Avengera. Ve scéně, kdy trio Rogers-Romanovová-Wilson na střeše vyslýchá Jaspera Sitwella, je možné slyšet narážku na tuto postavu. Agent Sitwell totiž, mimo jiné spolu s Bannerem a Strangem, zmíní také zpravodaje v Káhiře, jako jeden z cílů Insightu. Moon Knight byl sice voják, nicméně hlavní město Egypta nemůže odkazovat na nikoho jiného. V té době však šlo spíše pouze o pomrknutí na osvícené fanoušky. Premiéra by se podle všeho měla uskutečnit někdy v příštím roce na Disney+. Pokud jste nedočkaví, můžete se podívat na video z tréninku bojové choreografie, které najdete ve starším článku.

Těšíte se také jako my? A co od tohoto projektu očekáváte?

(Zdroje obrázků: Gadgets 360, Reddit, Netnoticias.mx, Youtube)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama