Oficiální Venomův rating a délka filmu

Oficiální Venomův rating a délka filmu

Filmy
1853 0
14. září 2018, napsal Zechy

Když si člověk vybaví symbionty, napadá ho, že takové filmy by si zasloužily pořádné Rko. Ostatně takovou podívanou sliboval i trailer, kde měl Venom zjevně velký apetit na ukusování různorodých části těl.

Oficiální Venomův rating a délka filmu

Jenomže opak je bohužel pravdou… Zmíněné požírání částí těl, či dokonce hlavy, které se na konci traileru událo off-screen, bude podobně probíhat i v samotném filmu.

O lehčím ratingu se debatovalo už delší dobu. Jako jeden z hlavních důvodů byla zmíněna možná zadní vrátka pro budoucí crossover s MCU. Další praktičtější důvod je, že při PG-13 přece jen může dorazit větší publikum, a pokud z filmu nebude hit, stále půjde do kapsy společnosti Sony o dost více peněz.

Snímek Rubena Fleischera, kde si hlavní roli Eddieho Brocka zahraje Tom Hardy, bude mít celkovou délku jedné hodiny a 52 minut. Doufejme tedy, že větší friendly rating nebude nikterak ohromným problémem pro samotný snímek.

Venom dorazí do českých kin 4. října. Blízké předpovědi, zatím pouze pro Ameriku, předpokládají opening weekend s výdělkem okolo 60–70 milionů dolarů.Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.