Odkazuje reklama na Nexus z WandaVision na seriál Loki?

Odkazuje reklama na Nexus z WandaVision na seriál Loki?

Seriály
117 0
25. únor 2021, napsal Strange

Reklama na antidepresiva v 7. epizodě WandaVision by mohla obsahovat odkaz na přítomnost organizace Time Variance Authority alias TVA z chystaného sériálu Loki.

Odkazuje reklama na Nexus z WandaVision na seriál Loki?

Jak už jsme si zvykli, každá reklama ve WandaVision na něco odkazuje. 7. epizoda není výjimkou! Tato reklama by dokonce mohla být spojením s připravovaným seriálem Loki. Poslední díl s názvem „Breaking the Fourth Wall“ sleduje Wandu Maximoff po rozšíření hranic Hexu kolem Westview. Pro Wandu je čím dál tím náročnější využívat tolik magie na kontrolu nad městem, takže je značně oslabena. To bude dost zásadní, když se Agnes odhalila jako zlá čarodějnice Agatha Harkness.

V epizodě „Breaking the Fourth Wall“ představuje televizní reklama nová antidepresiva s názvem „Nexus“. Kapsle se prodává jako „unikátní antidepresivum, které vás zakotví zpět do vaší reality, nebo reality podle vašeho výběru.“. Reklama navíc ukazuje i vedlejší účinky těchto antidepresiv včetně “možné ještě větší deprese”. Na základě svých nedávných pocitů je Wanda dokonalý kandidát pro Nexus.

Jméno antidepresiva může mít také významnou spojitost s existencí „Nexu“. Společnost Marvel Comics jednou popsala Nexus jako vzácné jedince, kteří mají schopnost ovlivňovat pravděpodobnosti a v podstatě budoucnost. Nexy jsou klíčem k Multiverse. Olsenová v jednom rozhovoru v roce 2013 naznačila, že Scarlet Witch jedním Nexem je.

Tím bylo také řečeno, že reklama na léky Nexus může navíc souviset s “Bohem klamu a falše” a jeho nadcházející sólovou sérií. Tom Hiddleston se vrací jako Loki v seriálu, který sleduje osud postavy po událostech v Avengers: Endgame. Loki také ve velkém hodlá představit nový úřad Time Variance Authority (TVA), který má s Nexem dlouhou historii.

Co existence Nexu znamená pro seriál Loki

TVA je záhadná organizace, která debutovala v komiksu Marvel Comics v roce 1986. Byrokratická skupina sleduje Multiverse, aby zajistila, že nebudou nijak pozměněny časové osy. Pokud se změní minulost, nebo přítomnost, TVA zavede opatření. Proto se zaměří na Lokiho poté, co získá Tesseract. Historicky měla TVA mnoho sporů s Nexem. Podobně na tom byla i skupina označována jako Time-Keepers. Je známo, že vzácná skupina bytostí Nexus, včetně Scarlet Witch, je díky svým schopnostem sledována TVA.

Existuje dokonce šance, že se TVA objeví ve WandaVision, což je způsob, jak připravit diváka na jejich přítomnost v Lokim. Navíc Wanda a Agatha mají dostatečný potenciál ovlivnit minulost, nebo přítomnost. TVA by se tedy mohla ukázat, aby je zastavila, pokud tak neučiní S.W.O.R.D. Na druhou stranu by reklama na antidepresiva Nexus mohla být odkazem na Nexus všech realit – mezidimenzionální bránu, která umožňuje cestujícímu dosáhnout všech realit. Je známo, že Loki používá podobné druhy portálů v MCU, navíc podobná brána může být nedílnou součástí jeho cestování v čase v nadcházejícím seriálu. Ať tak, či onak, zmínka o Nexu se zdá být víc, než jen pouhá náhoda.

Těšíte se na TVA v seriálu Loki?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Strange
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO