Obsadil Spider-Man: FFH nečekaně Gwen Stacy a Harryho Osborna?

Obsadil Spider-Man: FFH nečekaně Gwen Stacy a Harryho Osborna?

Filmy
5 / 5 631 0
17. květen 2019, napsal Nevka

Pokud něco fanouškům na Spideym z MCU chybí, jsou to nepochybně jeho známí komiksoví přátelé. Alespoň jedna z dvojice MJ Watson a Gwen Stacy, nebo jeho nejlepší (ne)přítel Harry Osborn. Podle nových informací se Marvel chystá tento „nedostatek" řešit.

Obsadil Spider-Man: FFH nečekaně Gwen Stacy a Harryho Osborna?

Španělsky píšící server La República totiž přišel s informací, že k natáčecímu štábu Far From Home se přidali na poslední chvíli dva noví herci. Konkrétně jde o Kiernan Shipku a Mitchella Hopea. Kiernan je v současné době nejvíce známá díky účasti v seriálu Chilling Adventures of Sabrina, kde pod záštitou Netflixu ztvárnila právě roli hlavní hrdinky. Oproti tomu Mitchell je prototypem Disneyho „hvězdičky“, protože jeho nejvýznamnějším počinem jsou Následníci – jeden z filmů produkovaný skrze Disney Channel. Podobným způsobem se ke Spideymu dostala svého času i Zendaya.

Jejich role by měla být ve snímku poměrně malá. Přeci jenom, už je prakticky dotočeno. Základní informace však tvrdí, že mělo jít jen o dotáčku potitulkové scény, ve které by se měly poprvé představit postavy Gwen Stacy a Harryho Osborna.

Herecké schopnosti nyní řešit nebudeme, ale pokud se podíváte na fotografie herců, můžete být minimálně spokojeni s tím, jak by Marvel zachoval podobnost těchto postav – vzhledem ke komiksu. Tuto variantu si umíme dost dobře představit. Peter by mohl naprosto bez problémů dostat do třídy nové spolužáky a konečně by se třeba ukázalo, kdo koupil Stark Tower (v tomto pojetí by to nebyl nikdo jiný, než Norma Osborn). Kromě Multiverse (pokud se potvrdí) by tak měla Fáze 3 smysluplný konec, který by naznačoval, kam se bude MCU v dalších letech ubírat.

Co myslíte, líbila by se vám tato varianta?

Dejte nám vědět do komentářů na Facebooku, nebo do zdejší diskuze.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!