Novým Spider-Manem bude tradiční člen X-Menů

Novým Spider-Manem bude tradiční člen X-Menů

Komiksy
Novým Spider-Manem bude tradiční člen X-Menů

Jakkoliv může nadpis znít neuvěřitelně, je vskutku pravdivý.

213 0
11. květen 2023, napsal Johnny

V září tohoto roku nás čeká nová pětidílná limitovaná série Uncanny Spider-Man. Točit se bude okolo událostí Fall of X a stojí za ní Si Spurrier a Lee Garbett. Pavoučí oblek zde přitom neoblékne nikdo jiný než Kurt Wagner alias Nightcrawler.

Mutant se schopností teleportace je již tradičním komiksovou postavou, jejíž historie se píše od roku 1975, kdy debutoval v komiksu Giant-Size X-Men #1. Od té doby se také objevil hned v několika animovaných i hraných verzích.

Spurrier novou sérii okomentoval takto:

„To, co tu máme, je spektakulární nový začátek – což, ano, je kódové označení pro „perfektní bod k naskočení do rozjetého vlaku“ – který se těžce opírá o hrdinskou, radostnou akci na úrovni ulice.“

K samotné postavě Kurta a k jeho úloze ještě dodal:

„Psát Kurta byla vždycky srdeční záležitost. Byl prvním, kdo pocítil trhliny v Krakoa… A první, kdo se s tím pokusil něco udělat. Je neochvějně loajální ke svým lidem, přátelům i povinnostem a hodně si toho prožil. Co mu dosud chybělo, je radost. Svoboda. Vzrušení. A v této poloze ho teď najdeme.“

První číslo série má vyjít přesně 6. září. O obálku sešitu, která je k dispozici výše v náhledu, se postaral Tony Daniel.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz