Nový představitel Wolverina

Nový představitel Wolverina

Filmy
5 / 5 939 1
2. březen 2021, napsal David Schmirler

Poté, co se X-Meni vrátili zpět do Marvel Studios, se řeší nejen jejich zapojení do MCU, ale také obsazení všech známých postav. Největším klenotem je samozřejmě Wolverine, jehož nezapomenutelně ztvárnil Hugh Jackman.

Nový představitel Wolverina

Studio tak bude mít před sebou velkou výzvu, aby vybralo herce, který bude pro publikum alespoň z poloviny tak dobrý jako právě Jackman. Fanoušci ale, jak se zdá, již pro Wolverina svého favorita našli; nyní dokonce zahajují petici. Jejich volba je sice překvapivá, ale my si myslíme, že se jedná o docela dobrý výběr. Oním černým koněm je totiž Jared Keeso (hvězda seriálu Letterkenny). Při pohledu na tohoto Kanaďana lze prohlásit, že role Wolverina by mu opravdu slušela.

Upřímně řečeno? Mohlo by to fungovat! Keeso už má na internetu docela slušnou sledovanost a je obzvláště populární v Kanadě, rodné zemi Wolverina. Proto se není čemu divit, že petice fanoušků už přilákala přes dva tisíce lidí, kteří se pod ni podepsali. My jsme zvědaví, jak se k tomu postaví ředitel Marvel Studios, Kevin Feige.

Ne, že by studio někdy slíbilo, že do role obsadí Kanaďana, ale přiblížilo by se tím alespoň k jeho původu. Marvel Studios má někdy ve zvyku obsazovat herce, kteří jsou méně známí. Vzpomeňme si třeba na začátky Roberta Downey Jr., ze kterého se v roli Iron Mana stala ikona všech Marvel fanoušků. Existuje ovšem také šance, že postava Wolverina nakonec přivábí nějakého hvězdného herce.

Co si myslíte vy? Brali byste Keesa do Loganovy role? Nebo máte jiný tip?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

David Schmirler
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO