Nový Blade s Mahershalou Alim má další posilu

Nový Blade s Mahershalou Alim má další posilu

Filmy
Nový Blade s Mahershalou Alim má další posilu

Nový Blade s Mahershalou Alim v titulní roli, který bude součástí světa Marvel Cinematic Universe, prozatím nadále nemá stanovené datum premiéry (spekuluje se o podzimu 2023).

668 0
5. červen 2022, napsal David Schmirler

Přesto ovšem nadále platí, že by se měl snímek začít natáčet v druhé polovině léta 2022. i proto musí být již obsazené i najaté ty nejdůležitější osoby štábu. Nikoho tak nepřekvapí zpráva, že Blade čerstvě obdržel kameramana.

Tím se stane mexičan Damian Garcia, zodpovědný například za kameru k prvním dvěma sériím seriálu Narcos: Mexiko nebo boxerského dramatu V džungli. V roce 2014 získal na Filmovém festivalu v Tribecu ocenění za nejlepší kameru k snímku Běloby.

Zdá se tedy, že Marvel najal šikovného kameramana, který snad společně s režisérem Bassamem Tariqem dodá jednu z těch vizuálně zajímavějších marvelovek.

Jinak se toho o novém Bladeovi vlastně pořád nic neví. Kromě Aliho by si ve filmu měli zahrát i Delroy Lindo a Aaron Pierre, přičemž film by se měl natáčet pod pracovním názvem Perfect Imprints. Pořád se čeká na potvrzení, zda po potitulkové scéně Eternals dorazí i Dane Whitman/Black Knight v podání Kita Haringtona (přítomnost jeho meče Ebony Blade již byla dávno potvrzena).

Dá se ovšem počítat s tím, že se o filmu v blízké době dozvíme více informací, natáčení by již totiž mělo být skutečně za rohem.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama