Novinky z komiksové pavučinky

Novinky z komiksové pavučinky

Filmy
Novinky z komiksové pavučinky

Spidey se ve svém třetím pokračování z dílny studií Marvel a Sony nezadržitelně blíží. Očekávání roste s každou další novinkou, která proběhne internetem. Pár těchto oznámení uvízlo i v našich redaktorských sítích. Přinášíme menší souhrn.

5 / 5 4150 0
7. září 2021, napsal Nero

Podobně jako Marvel, který má svoje Marvel Cinematic Universe (zkráceně MCU), nebo warnerovské DC Studio, které vlastní DC Extended Universe (neboli DCEU), se taky hlavouni ze Sony chtěli vytasit s nějakým cool názvem. Žel, jejich vize se nejspíše nesetkala s porozuměním. Řekněte sami.

Název univerza zněl: Sony Pictures Universe of Marvel Characters (zkráceně pak SPUMC). Ani se nebudeme pokoušet o český překlad. Zdá se nám, že tohle prostě nevyšlo. Nicméně v Sony dali hlavy dohromady a na nedávném Comic Conu, kromě jiných novinek, oficiálně přejmenovali svůj fiktivní svět. Nyní nese název Sony´s Spider-Man Universe (ve zkratce to nejspíš bude SSU). Studio má s pavoučím mužem a jeho partou přátel i nepřátel velké plány. Do tohoto univerza se řadí filmy jako Venom a jeho pokračování, pak také očekávaný Morbius nebo Kraven. Co se týče seriálů, chystá se prý Silk. Toto oznámení však proběhlo už před rokem a od té doby nastalo ticho po pěšině. alt

Představitel aktuálního Spider-Mana, Tom Holland, v jednom z dřívějších rozhovorů potvrdil, že má smlouvu už jen na poslední film (SM: No Way Home). Spolupráce se studiem i samotné hraní postavy Spider-Mana si prý užíval, a tak bude čekat, zda-li se mu někdo neozve, aby si roli zase zopakoval. Uvidíme, co pro něj studio Sony chystá. Teorií se okamžitě vyrojilo spoustu, mimo jiné i takové, že by se mohl objevit nový představitel Spider-Mana. Tentokrát ovšem ve verzi s Milesem Moralesem.

Další zajímavou novinkou ze Spideyho pavučinek může být odhalení malého detailu v traileru. S příchodem filmu Shang-Chi se do kin dostala IMAX verze upoutávky na Spider-Mana. Po jejím zhlédnutí se vyvrací teorie, která tvrdí, že ve filmu uvidíme Matta Murdocka a.k.a. Daredevila, jehož účast v rámci MCU je na spadnutí. Už dlouho se také šušká, že se Daredevil objeví nejen v MCU, ale i v seriálu She-Hulk, kde by to dávalo velký smysl. Ale znáte Marvel. Ten nám kdejakou postavu může naservírovat mnohem dříve, i když tomu nenasvědčují žádné indicie. Stejně tak se internetem prohání informace, že pokud se ještě někdy Murdock objeví, mohl by ho hrát původní netflixovský představitel Charlie Cox. alt Ten se vyjádřil k otázce, zda-li je v oné scéně traileru na Spider-Mana opravdu on, pouze suchým konstatováním, že se nejedná o jeho předloktí. Takže de facto tím svoji účast ani nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Možná nám Marvel chystá překvápko… a možná taky ne. Každým dnem se objevují další a další informace, spekulace, nebo dokonce drby okolo blížící se premiéry třetího dobrodružství Spideyho. Pomalu, ale jistě odpočítáváme dny na kalendáři. Spider-Man: No Way Home dorazí přesně za 100 dní!

Zdroje: Thedirect.com, Variety.com, Digitalspy.com, Looper.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama