Novinky o seriálu „Falcon a Winter Soldier“, které přinesl SuperBowl

Novinky o seriálu „Falcon a Winter Soldier“, které přinesl SuperBowl

Seriály
5 / 5 419 0
3. únor 2020, napsal Nevka

Již tradičně se při konání SuperBowlu dostal o přestávkovém programu prostor i na nové trailery. Kromě Black Widow zaujaly nejvíce asi sekvence z připravovaných seriálů „Falcon a Winter Soldier“, „WandaVision“ a „Loki“. Co nám prozradil ten první?

Novinky o seriálu „Falcon a Winter Soldier“, které přinesl SuperBowl

Pokud jste ještě neměli možnost ukázku zhlédnout, přikládáme vám ji tady právě teď. Přeci jen, je lepší ji nejdříve vidět a až potom si číst, co to všechno znamená. Pokud se chcete kompletně vyhnout SPOILERům, pak článek radši zavřete. Bude obsahovat poměrně mnoho informací, které vám mohou vyzradit základní zápletky.

Jdeme na to

Ukázka začíná scénou, ve které je Capův štít zaseknutý do stromu a Sam ho z něj právě vytahuje. Posléze se ale vracíme o kousek zpátky, když vidíme, že ho Sam vymrští právě proti stromu. V této scéně můžeme najít celkem slušnou symboliku, jejímž poselstvím by mohlo být to, že se Samuel pořád ve své roli úplně necítí a nejraději by se štítu zbavil. Tuto domněnku potvrzuje i scéna z pozdější pasáže ukázky, kde vidíme přibíhat člověka v uniformě Captaina Americy. A pokud se podíváte pořádně, nejspíše vám neunikne, že má tato postava bílého herce.

Někdo by sice mohl spekulovat, že se do hry vrátí mladá verze Steva Rogerse, ale při pohledu na siluety mi to nedá, a musím si vzpomenout na Avengers: Endgame a již typickou „americkou prdel“. Tenhle Captain ji prostě nemá. Zřejmě tak půjde o postavu US Agenta, kterého si zahraje Wyatt Russel. Tohle odhalení není žádným překvapením, protože jsme vám docela nedávno na Facebooku sdíleli fotky právě Wyatta, který byl oblečený do kostýmu Captaina. Scéna se navíc odehrává na nějaké větší (zřejmě školní) akci, která může odkazovat na SuperBowl. Zároveň to ale znamená, že by US Agent měl být hlavní tváří, která bude oblek používat.

Sam se tak nejspíše vrátí ke své roli Falcona, v jehož obleku dovádí už tady. Bojové scény, které se odehrávají ve vzduchu, pak vypadají přinejmenším zajímavě a o dost nápaditěji, než například v trailerech Black Widow.

Bucky dostal prostoru trochu méně, ale na druhou stranu jsme mohli vidět jeho přímou konfrontaci s Baronem Zemem, kterého si opět zahraje Daniel Brühl. Máte-li dobrou paměť a jste správnými fanoušky Marvelu, pak vám je jasné, že tihle dva si mají hodně co vracet. Teď to navíc vypadá, že se Zemo dostal na svobodu a začne řádit ve větším měřítku. Tomu by odpovídala i scéna, kde evidentně naštvaný Bucky prochází se Samem zřejmě vězeňskou chodbou.

Nedozvěděli jsme se toho sice tolik, ale na malý prostor, který seriál v takto krátké ukázce dostal, je toho popravdě až nad hlavu.

->Pokud jste ještě nečetli článek o seriálech WandaVision a Lokim, dostanete se na něj přes tento odkaz.<-

Těšíte se už na tento seriál nebo vás více láká například Black Widow?

O své názory se s námi můžete podělit v komentářích pod článkem, nebo na Facebooku.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Nábor do redakce

Mám zájem!Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!