Novinky ke třetímu Deadpoolovi

Novinky ke třetímu Deadpoolovi

Filmy
Novinky ke třetímu Deadpoolovi

S odkoupením studia Fox se společnosti Disney (a tím pádem i Marvel Studios) do vlastnictví dostala práva na Fantastickou čtyřku i X-Meny, tím pádem pochopitelně i na Deadpoola.

316 0
7. červen 2022, napsal David Schmirler

Ten se zatím dočkal dvou úspěšných vlastních filmů, kdy žoldák s prořízlou pusou v rámci tržeb překonal hranici 700 milionů dolarů a pomalu se začalo chystat další pokračování. Po zmíněném odkoupení studia Fox ale byla většina chystaných projektů zrušena. Posléze se však objevily zprávy, že Deadpool 3 se nadále chystá. Opět u toho bude Ryan Reynolds a především je důležité, že i pod záštitou Marvel Studios by měl být Deadpool 3 opět mládeži nepřístupný. A nyní došlo na oficiální potvrzení.

S ním přišli scénáristé dvou předchozích filmů, Rhett Reese a Paul Wernick, kteří se chopí scénáře i u třetího Deadpoola. Ti se vyjádřili, že Deadpool 3 bude zhruba stejně vulgární jako jeho předchůdci. Především si prý Deadpool bude střílet z Marvel Cinematic Universe jako takového. Už nyní se tak dá počítat s tím, že dojde k várce několika zábavných cameí a dost možná i k výsměchu vůči aktuálním hrátkám s multivesmírem. Toto pokračování by se mělo nicméně začít natáčet již příští rok, nové informace by tak měly v nejbližší době prosakovat víc a víc.

A když už jsme u těch cameí, padla na scénáristy otázka, zda je po snímku Spiderhead, kde jednu z hlavních rolí ztvárnil Chris Hemsworth, možné, že by se Hemsworth objevil v Deadpoolovi 3 jako Thor. ReeseWernick řekli, že by to bylo rozhodně zajímavé, ale že by to stejně neprozradili, i kdyby bylo nějaké cameo podobného ražení v plánu. alt


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama