Novinkový mix II - Kterak Thanos nakonec neusekl Captainovi hlavu

Novinkový mix II - Kterak Thanos nakonec neusekl Captainovi hlavu

Ostatní
Novinkový mix II - Kterak Thanos nakonec neusekl Captainovi hlavu

Marvel Univerzum je jako vesmír samotný. Pořád v pohybu.

609 0
31. červenec 2019, napsal Svět Marvel

Filmy

Marvel Studios chce Keanu Reevese a Keanu Reeves není proti. Zbývá nám však otázka, koho bude hrát. V nedávném rozhovoru s bratry Russovy, režiséry posledních Avengers, oba připustili, že by dobrá role pro něho byl superhrdina Moon Knight, který je mezi komiksáky považován za skvělou kombinaci přitažlivého charakteru a temné osobnosti.

Samotný Keanu Reeves by ale podle všeho preferoval zahrát si jednoho z nejoblíbenějších postav Marvel všech dob – mutanta Wolverina.

Avengers: Endgame diváci málem viděli useknutou hlavu Captaina Americy. Scenáristi přemýšleli o scéně, v níž by superhrdinové byli svědky toho, jak se k nim z temnoty přibližuje Thanos, který jim následně drsňácky hodí k nohám právě hlavu Capa. Nevěděli však, jak tuto potenciálně temnou scénu do filmu efektivně začlenit, a tak od nápadu spolu s režiséry Russovy upustili.

Již se pracuje na druhém dílu Venoma, ale ještě není rozhodnuto, kdo bude film režírovat, což samozřejmě hodně ovlivní kvalitu sequelu. Jeden z uchazečů je prý Andy Serkis, kterého většina lidí zná spíše jako herce, co s pomocí moderních technologií dává hlas a herecký um CGI postavám jako Glum či King Kong. Jako „obyčejný“ herec se poté objevil například v marvelovce Black Panther, kde hrál záporáka Klawa.

Nový díl Thora se bude jmenovat Thor: Love and Thunder a vrátí se v něm Jane Fosterová v podání Natalie Portman, která se stane hodna kladiva Mjolniru – stejně jako v komiksu.

Kevin Feige, prezident Marvel Studios, se nechal slyšet, že komiks, v němž Jane Fosterová bojuje s rakovinou, ale s kladivem se stává ženskou inkarnací Thora, se mu velice líbil a pročítal si ho nadšeně s Taikou Waititim (režisérem Thor: Ragnarok). Feigeovi přišlo, že takové filmové pokračování Thora by mělo smysl. Dohodl Waititimu schůzku s Natalií Portman, během níž následně herečka souhlasila s velkolepým návratem do MCU. Jak film dopadne, se můžeme v kinech přesvědčit v listopadu 2021.

Všechny tři velké marvelovky vydělaly celosvětově více než 1 miliardu dolarů! Konkrétně Spider-Man: Far From Home (miliarda a nějaké ty drobné), Captain Marvel (miliarda a sto milionů dolarů) a samozřejmě Avengers: Endgame s více než 2,5 miliardami dolarů!

Komiksy

V nové sérii Strážci Galaxie má stejnojmenný tým novou loď, která se jmenuje Bowie, samozřejmě podle legendárního zpěváka Davida Bowieho. Scenárista Donny Cates prohlásil, že ji tak pojmenoval na počest 50letého výročí Bowieho slavného songu Space Oddity.

Rodině Davida Bowieho toto nejspíš nikterak nevadí, protože na oficiálním Twitteru Davida Bowieho pak byla Catesova informace retweetnuta se smajlíkem zobrazujícího prst nahoru.

Marvel vlastní komiksová práva na Conana, s nímž vydali mnoho komiksů. Nyní se v komiksovém vydavatelství rozhodli nejslavnějšího barbara nutit k interakci se svými slavnými superhrdiny. Nejnověji se tak v komiksu Savage Avengers č. 1 setká například se sexy špionkou Black Widow – uvidíme, jestli se v jeho očích vyrovná Rudé Sonje.

Autor článku: Pavel Švanda


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz