Nová sběratelská kolekce Marvel figurek

Nová sběratelská kolekce Marvel figurek

Ostatní
Nová sběratelská kolekce Marvel figurek

Nakladatelství DeAgostini spouští poprvé v Česku limitovanou edici sběratelské kolekce skládající se z originálních figurek hrdinů a padouchů z Marvel universa a časopisu s detaily o jednotlivých postavách i hercích, kteří je ztvárnili.

155 0
22. srpen 2022, napsal ajushh

V prvních pěti číslech kolekce lze nalézt figurky Iron Mana, Captaina Americy, Hulka, Spidermana a Thora. Všechny figurky jsou v měřítku 1:16, ručně malované a jsou vyrobeny z metalicky pigmentované pryskyřice. Modely vznikly na základě rozsáhlé fotodokumentace a skenů postavy hrdiny/padoucha ve velmi vysokém rozlišení. Tímto způsobem se podařilo vytvořit věrné podobizny filmových hrdinů. Textová příloha kolekce mimo jiné obsahuje postřehy a názory z natáčení MCU filmů, a to od režisérů, scénáristů i herců.

Za pozornost také stojí skutečnost, že kolekce má licenci studia Marvel a v Česku vychází úplně poprvé. Její plánovaný rozsah je 100 čísel. Jednotlivá čísla jsou připravována jako čtrnáctideníky a kolekce vzniká průběžně, takže ji není možné objednat najednou. Se speciálním propagačním kódem MARVELPROMO na webových stránkách prodejce lze však získat slevu a dárky pro předplatitele (plakáty, pořadač na časopisy, podstavec na figurky apod.). Předplatitelé mají také poštovné zdarma.

4.png

Sběratelé unikátních figurek a marveloví fanoušci se tedy mají na co těšit. SvětMarvel navíc plánuje na svém YouTube kanále kolekci DeAgostini postupně rozbalovat a recenzovat.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama