Několik novinek od Kevina Feige

Několik novinek od Kevina Feige

Několik novinek od Kevina Feige

26. červen 2018 Zechy Filmy 0 2139

Captain Marvel, čtvrtá fáze, kvantový svět, či titulek Avengers 4… Sám nejvyšší z nejvyšších v Marvel Studios, prezident Kevin Feige, aktuálně promluvil v několika rozhovorech, kdy nám nastínil plány ohledně budoucnosti marvelovského universa.

Dle některých člověk, který na co sáhne, to promění v zlato. To určitě není rozporu s tím, že nebýt Kevina Feige, možná bychom marvelovský filmový vesmír neměli v takové velikosti a kráse. I když se nám aktuálně blíží konec třetí fáze těchto filmů, fanoušci už i tak upírají svůj zrak k budoucnosti tohoto universa. O několika filmech, které máme fakticky za rohem, ale i o těch, které jsou aktuálně relativně vzdálené, nám prezident nejúspěšnější Disneyho divize přináší několik novinek.

Neočekávajte trailer na Captain Marvel v dohledné době

Captain Marvel se stává velice očekávaným filmem. Pro Marvel to bude první ženská postava, superhrdinka, která dostane svůj vlastní sólo film. Ostatně, také se jedná o relativně neznámou postavu pro ty, kdo nejsou s marvelovskými hrdiny plně seznámeni.

Dle některých zpráv je krátké promo na cestě skrze Disneyho marketingovou mašinerii. Jenomže i když se hovoří o tom, že snímek Anny Boden a Ryana Flecka by měl být další game-changer, dle Feigeho si na nějaký teaser ještě počekáme.

“Aktuálně víte vše, co je potřeba. Máme Skrully. Máme Kree. Bude se to odehrávat v devadesátkách. Sam Jackson má obě oči. A naprosto unikátní origin Carol Denvers. Nyní jsme dva týdny od dokončení hlavních fotografií.”

Kdy se Marvel více rozpovídá o čtvrté fázi

Čtvrtá fáze je prozatím jistá mysteriozní věc, o které vůbec nic nevíme. Je nám jasné, že start bude znamenat konec čtvrtých Avengers. Samozřejmě ale také víme, že v této fázi nás čeká Spideyho sequel Far From Home, či třetí pokračování Strážců Galaxie.

“Marketing přichází s celou řadou nápadů: Jak představit tyto plány. Jak představit Captain Marvel… Spousta zábavných příležitostí, čekají nás vzrušující věci. Jenomže o tom všem bude mnohem méně tajností až po Avengers 4.”

“Vždycky je to jeden film na čas. Captain Marvel bude dokončena do dvou týdnů. Za ty dva týdny se začne natáčet Spider-Man. Blíží se čtvrtí Avengers, které musíme uvést do kin… Na celý rok jsme teď zaneprázdněni.”

A budoucnost?

“Plánem je pokračovat v dobrých filmech. V tak dobrých filmech, jak jen můžeme. Jeden po druhém. Jak se propojují, jak se budují. V tomhle komiksy odvedly dobrou práci. Infinity War byla jen jedna megaudálost v historii megaudálostí. Takže, kdo ví…”

Ant-Manův kvantový svět má větší roli, než si myslíme

Kvantový svět nám v Ant-Manovi otevřel jedny další dveře, a i když je tato dimenze aktuálně pro nás spíše záhadou, ještě dle Feigeho sehraje velkou roli. O tom, co tento svět bude představovat, promluvil v návaznosti na film Ant-Man and The Wasp.

“Jsou věci, které zde Peyton vložil. To, jak se to vše vyplatí, krátkodobě, ale i dlouhodobě, již brzy uvidíte.”

Důležitost kvantového světa se hlavně zmiňuje pro nadcházející čtvrté Avengers, ten by totiž dle teorií mohli přeživší hrdinové použít v cestování zpátky časem, aby zabránili Thanosově lusknutí. Ostatně snímek by měl dle oficiálních vyjádření umést cestu k Avengers 4.

Marvel zasazuje semínka pro Young Avengers

Young Avengers je superhrdinský tým, původně skládající se z Nathaniela Richardse, Patriota, Asgardiana a Hulklinga. Tuto skupinu vytvořili Allan Heinberg a Jim Cheung v roce 2005.

Tato skupinka se stala úspěšným TV seriálem, a samozřejmě jako správní fanoušci, v Marvelu si údajně s myšlenkou na jejich film pohrávají velice dlouho.

A jedním ze zasazených semínek je dcera Scotta Langa. Dle Feigeho je tohle právě důvod, proč ji ve filmu chtěli tak mladou. Aby vyrůstala inspirovaná svým otcem a tato postava se dala využít pro budoucí filmy. Dalšího člena pro filmové Young Avengers málem představil Black Panther ve formě Elijaha Bradleyho, aka Patriota.

Status Report: Guardians of the Galaxy Vol. 3

Už začátkem tohoto roku nám James Gunn prozradil, že třetí pokračování Strážců, označené jako Vol. 3, uvidíme v roce 2020. Své pokračování bude taky mít Awesome Mix, dle Gunna je už vol. 3 vybraný a připravený.

Feige nám ovšem nyní také prozradil, že film pomalu začne mířit do předprodukce, jelikož James Gunn přinesl hotový koncept. Filmování by mělo začít začátkem dalšího roku.

Titulek pro Avengers 4 se nedozvíme dřív jak koncem roku

Jestli je něco debatováno a rozebíráno možná až už přes míru, je to titulek pro čtvrté pokračování Avengers. Sám Kevin Feige se po Infinity War vyjádřil, že by si přál, aby jej mohli uvést dřív, dle něj totiž fanoušci rozebírají náznaky k názvu filmu takovým způsobem, že by mohli být nakonec při jeho uvedení zklamáni.

Jenže všeho zjevně do času. Ještě před Avengers 4 bude debutovat Captain Marvel se svým sólo filmem, pro který bychom mohli koncem roku spatřit teaser trailer… A to bude právě ten bod, kdy nám bude odhaleno očekávané.

“To bude zjevně až s teaserem Captain Marvel, kdy oznámíme titulek. A to bude až někdy koncem roku.”

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.