Nečekané změny ve dvojce Doctora Strange

Nečekané změny ve dvojce Doctora Strange

Filmy
Nečekané změny ve dvojce Doctora Strange

Herec Bruce Campbell se rozhovořil o změnách na poslední chvíli, které zasáhly do mnohovesmíru šílenství.

1218 0
29. duben 2022, napsal IvanaT

Jen pár dní nás dělí od premiéry očekávaného sequelu dobrodružství nejvyššího čaroděje, který všem učaroval (doslova) ve svém prvním filmu z roku 2016. Proto vás může zaskočit, že se vedení Marvelu rozhodlo do zbrusu nového snímku zasáhnout a krátce před premiérou provést pár změn.

O tomto faktu informoval herec Bruce Campbell při rozhovoru pro Game Informer. Cambella, který pro sequel Strange též natočil pár scén, můžete znát jako populárního hororového hrdinu Ashleyho J. Williamse z franšízy Evil Dead. Marvelovští fanoušci jej pak poznají z původní trilogie o Spider-ManoviTobeym Maguirem, kde v každém díle ztvárnil jinou vedlejší postavu. A co tedy ve zmíněném rozhovoru prozradil?

„Chlapíci od Marvelu pracují na osmi filmech najednou, a tak pořád aktualizují dějové linky. A tak můj kamarád Sam [Raimi] musel přidat scény, které mu Marvel řekl, že má natočit, a vyřadil scény, které už se nemůžou použít. Takže než přijde květen, myslím, že ani Benedict Cumberbatch nebude vědět, jestli v tom filmu je, nebo ne.“

Jakkoli vtipná Campbellova poznámka je, pravdou zůstává, že u tak očekávaných a ostře sledovaných filmů, jakým pokračování Strange je, nejsou změny na poslední chvíli výjimkou. Pojí se jistě se značným riskem, ale je to cena za to, aby vše bylo dokonalé a v souladu s celkovým univerzem Marvelu.

alt

O jaké změny se konkrétně jedná? To prozrazeno nebylo, ale nemělo by se jednat o žádné velké zásahy, které by ohrozily dějovou linku. Mohlo by jít například o cameo známé postavy či herce, o tu a tam drobné úpravy v dialozích či odstranění neaktuální informace. A poněvadž mnoho takových úprav se uskuteční ve střižně, ani sám režisér Sam Raimi nebude do premiéry pořádně vědět, jak bude finální výtvor vypadat.

Jelikož film provází několikáté odložení z důvodu koronaviru a též zdlouhavé přetáčky, přejeme mu, aby výsledek byl příjemným překvapením pro kritiky i diváky. Premiéra Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství je stanovena na 6. května 2022.

Zdroj: thedirect.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama