Nečekaná inspirace Madame Web

Nečekaná inspirace Madame Web

Filmy
Nečekaná inspirace Madame Web

Ve studiu Sony se nadále snaží rozjet Sony's Spider-Man Universe.

177 0
23. srpen 2022, napsal filmfanouch

Cestu k propojenému filmovému vesmíru začaly budovat už oba dva úspěšné díly Venoma, který se díky tomu dočká i třetího filmu. Morbius ovšem nadšení svým propadnutím v kinech zchladil. V Sony přesto nelení. Už 13. ledna 2023 dorazí do kin Lovec Kraven v podání Aarona Taylora-Johnsona a 6. října 2023 má premiéru ohlášenou Madame Web.

Titulní roli zde má ztvárnit Dakota Johnson, kterou doplní Sydney Sweeney, Celeste O´Connor, Isabela Merced, Emma Roberts, Adam Scott či Mike Epps, čímž informace o obsazení končí. Nedávno unikly zprávy o tom, že by si Sweeney, O´Connor i Merced měly zahrát různé verze Spider-Woman/Spider-Girl, Adam Scott pak Bena Parkera (strýčka Petera Parkera) a Emma Roberts zase samotnou Peterovu matku jménem Mary Parker. Dosud ovšem bylo záhadou, jak by jejich účast dávala smysl. Nyní se to však už možná ví.

Nadále se nacházíme v údolí nepodložených drbů a informací, vypadá to ovšem, že se Madame Web výrazně inspiruje prvním Terminátorem z roku 1984. Zápletka má totiž údajně pojednávat o tom, že se nespecifikovaný záporák vydá do minulosti a pokusí se zabít Mary Parker před tím, než se jí narodí Peter, jenž se na prahu dospělosti, jak známo, stane Spider-Manem. A právě na Madame Web a dalších hrdinkách leží ta odpovědnost, aby (zatím) neznámého padoucha zastavily a zajistily tak, že osud dobrého souseda Spider-Mana bude naplněn.

Tato zápletka zní snad trochu přestřeleně či šíleně, na druhou stranu bych se však osobně zrovna u Sony´s Spider-Man Universe tomuto zvláštnímu rozhodnutí nedivil…


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz