(Ne)živý Captain America?

(Ne)živý Captain America?

Filmy
(Ne)živý Captain America?

Ano, čtete správně. Jedna postava byla v Infinity War zabita a brzy na to zase běhala po plátně. Tou postavou není nikdo jiný, než Captain America.

5 / 5 10869 0
24. srpen 2018, napsal Hamka

Jde sice o fanouškovskou teorii, ale vypadá velmi reálně. Jestli si pamatujete konec bitvy ve Wakandě (kdo by si ji nepamatoval, že?), došlo tam i na souboj Capa a Thanose. Cap chytne Thanosovu pěst a vypadá to, že by s ním mohl chvíli držet krok, ale poté, co se Thanos probere ze svého překvapení, že nějaký pozemšťan byl schopen odvrátit jeho první úder, Capa udeří zezadu do hlavy, což předtím uzemnilo i samotného Hulka.

Po chvíli ho zase vidíme v pohybu, ale nesmíme zapomenout, že mezitím stihla Wanda zničit Visiona a Thanos vrátil čas. Když ho vrátil, předtím ve skále uvězněný Bruce a zavalená Natasha byli volní a ani Cap nejevil známky zranění (které by po takovém úderu rozhodně bylo poznat).

Mnoho lidí spekulovalo, jak se Cap tak rychle vzpamatoval. Odpověď je tedy jednoduchá, a to, že se nevzpamatoval. Ve finále je to vlastně jedno, jestli žil, nebo ho Thanosova hrátka s časem vrátila zpět k životu, protože Steve byl u Lusknutí a vše se odehrálo tak, jak to osud naplánoval. Tato teorie tedy nijak neovlivňuje MCU, ani Capa jako takového, ale rozhodně je zajímavé se nad ní zamyslet.

Mohl tedy Cap opravdu na chvíli zemřít? Co myslíte vy? Dejte nám vědět v komentářích.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama