Název pro Avengers 4 byl možná odhalen

Název pro Avengers 4 byl možná odhalen

Název pro Avengers 4 byl možná odhalen

30. červen 2018 Zechy Filmy 0 2944

Jelikož nám název nikdo prozatím z oficiálních míst Marvelu neprozradil, rozhodl se tak zjevně učinit Trent Opaloch. Kameraman, který má na účtě Infinity War či The Winter Soldier si mezi své reference přidal čtvrtý snímek Avengers. S plným názvem.

Název pro Avengers 4 byl možná odhalen

Debaty o tom, jak by se čtvrtí Avengers mohli jmenovat, jsou opravdu nekonečné, ostatně, jeden článek jsme tomu věnovali i my. Teoretizování ovšem netěší Kevina Feige, který se vyjádřil, že by byl rád, kdyby název mohli zveřejnit už teď. Dost možná totiž nepřežije tu vlnu hypu, co vznikla.

Debaty došly i k rozhovorům s Russo Brothers, kteří se na otázku, zda noví Avengers ponesou název Forever, vyjádřili, že pojmenování je spíše Almost Forever.

Nejposlednější fámy nakonec hovořily o tom, že název dalšího snímku obsahuje písmena F a H, kdy se nejlepším typem stali Fallen Heroes. Jenže dle osobní stránky Trenta Opalocha zjevně dostaneme ne zrovna tu nejlepší volbu. Ten totiž do svých referencí přidal čtvrtý snímek s plným názvem – Avengers: End Game.

AKTUALIZACE: Trent Opaloch už název na své webové stránce opravil na Avengers 4.

Pokud tomu tak opravdu je, zjevně byly obavy Kevina Feige oprávněné. Co říkáte na odhalený název vy?

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 5 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.