Natáčení Captain Marvel 2 startuje

Natáčení Captain Marvel 2 startuje

Filmy
282 0
7. duben 2021, napsal David Schmirler

Čtvrtá fáze MCU nabízí hodně nových projektů, viz seriály na Disney +, dále nás čeká také představení několika úplně nových postav, v neposlední řadě se pak dočkáme i pokračování úspěšných filmů.

Natáčení Captain Marvel 2 startuje

Film Captain Marvel sice u fanoušků tolik nezabodoval, takže se zde může mluvit o nejkontrover­znějším filmu Marvel Studios, ale návrat do 90. let a zmapování začátků jedné z nejsilnějších hrdinek MCU bylo ve své podstatě přece jenom úspěšné. Film s rozpočtem 180 miliónů dolarů si z kin totiž odnesl skoro 1,2 miliardy dolarů.

Není tedy divu, že se dočkáme brzkého pokračování, a to nejen proto, že film v pokladnách uspěl, ale také proto, že v Marvelu s Carol Danvers prostě počítají.

Film Captain Marvel 2 má vyjít na konci příštího roku, kvapem se tak blíží začátek natáčení. Díky castingům sice víme, kdo se k produkci i hereckému štábu připojil, jinak však o filmu jako takovém nevíme zhola nic.

Mluví se především o tom, že příběh má navázat na sérii Secret Invasion, která poběží na výše zmíněném Disney +. Ta by se měla točit hlavně kolem Nicka Furyho a Skrullů.

Vraťme se ale k natáčení. Na jaře by se měly na plno rozeběhnout kamery a díky tomu se opět na internetu začnou hemžit fotky a videa. My se tak poté snad dozvíme o filmu něco víc. Příští týden už by se měly natáčet lokace, konkrétně by se mělo jednat o letecké záběry z New Jarsey, později se ke štábu připojí i všechny herecké hvězdy.

Hlavní natáčení by mělo začít do konce května, a to konkrétně v Londýně a Los Angeles. 

Jak jistě každý slyšel, součástí druhého filmu Captain Marvel má být i nově představená postava ze seriálu WandaVision – Monica Rambeau, kterou skvěle ztvárnila Teyonah Parris, a Kamala Khan, alias Ms. Marvel, v podání mladičké kanadské herečky Iman Vellani. Ta je odjakživa velkým fanouškem jak Avengers, tak především i samotné Captain Marvel, takže pro ní bude čest se svým idolem spolupracovat.

Je těžké předpovídat, jak se postavy popasují s dobrodružstvím, které na ně čeká, ale my věříme, že 11. listopadu 2022 nás film příjemně překvapí a my hodíme veškeré pochybnosti, které první díl provázely, za hlavu.

Těšíte se na druhý film Captain Marvel?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

David Schmirler
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO