Namor má v MCU být antihrdinou, ne padouchem

Namor má v MCU být antihrdinou, ne padouchem

Postava
Namor má v MCU být antihrdinou, ne padouchem

Namorova komiksová historie je poměrně spletitá. Ani jeho MCU verze zřejmě nebude zrovna černobílá.

233 0
6. říjen 2022, napsal Johnny

Delší dobu se předpokládalo, že ve druhém Black Pantherovi, kde má mimo jiné dojít i k debutu proslulého Namora, se tato postava zhostí postu antagonisty. Ve skutečnosti to však nejspíše nebude tak jednoduché.

Tenoch Huerta, Namorův představitel, před pár dny dělal rozhovor pro magazín Empire. A během něj se snažil vysvětlit, že vlastně hraje spíše antihrdinu než fundovaného záporáka.

„Lidé z latinské Ameriky jsou v hollywoodských filmech vždycky ti špatní. Teď jsme ale hrdinové – nebo v tomto případě antihrdinové.“

Namor byl dopředu v souvislosti s pokračováním Black Panthera škatulkován hlavně kvůli traileru, na jehož základě je možné předpokládat, že jde o nepřítele Wakandy. Na druhou stranu se sluší zmínit, že i mezi kovanými hrdiny to občas trochu vře (stačí si vzpomenout na Civil War).

Herec si zjevně celkem zakládá i na svém původu. Ten je do jisté míry významný i pro Namorův původ.

„Jako zástupci latinské Ameriky v tuto chvíli děláme něco, na co budeme moci být v Hollywoodu pyšní.“

Nadcházející Namorovo ztvárnění má být totiž oproti komiksové předloze značně inspirováno aztéckou kulturou. V komiksech je Namor vládcem království Atlantida. Tvůrci se k tomuto kroku údajně odhodlali proto, aby nedocházelo k záměně s konkurenčním Aquamanem vládnoucím stejnojmenné říši.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama