Nadcházející seriál z MCU posílí Aubrey Plaza

Nadcházející seriál z MCU posílí Aubrey Plaza

Seriály
Nadcházející seriál z MCU posílí Aubrey Plaza

Pokud se vám zdá, že Marvel Studios v poslední době významně nabírá herecké posily… Tak se vám to jen nezdá, je tomu tak.

144 0
4. listopad 2022, napsal Johnny

Krátce poté, co byl vloni odvysílán první seriál ze stáje MCU, WandaVision, dozvěděli jsme se, že jedna z vedlejších postav se dočká vlastního spin-offu. Tou vyvolenou je Agatha Harkness, kterou bravurně ztvárnila Kathryn Hahn. A kdo bedlivě sledoval, tak ví, že její role vlastně ani nebyla zase tolik vedlejší.

Její samostatný projekt má nicméně nést název Agatha: Coven of Chaos a v seriálové podobě má dorazit na Disney+ někdy na sklonku příštího roku. Podrobnosti ohledně děje včetně časového a místního zasazení zatím nejsou známé.

Naproti tomu se již objevují zprávy o rozšiřujícím se obsazení. Poslední posilou je podle všeho Aubrey Plaza, jak informoval server Variety. Dále by zde měli hrát například Joe Locke ze seriálu Heartstopper nebo Emma Caulfield Ford, kterou jsme již po boku Hahn viděli právě ve WandaVision.

Plaza si s představitelkou Agathy už dříve zahrála taktéž, a to v sitcomu Parks and Recreation. Tady se mimo jiné potkala také s dalším MCU kolegou, Chrisem Prattem (Peter Quill/Star-lord). Jakou úlohu si pro ni v Marvelu přichystali, ovšem momentálně nevíme. Jako hlavní scénárista a výkonný producent se vrací Jac Schaeffer, jež tyto pozice zastávala i u WandaVision.

O přípravách projektu s Agathou některá média informovala už vloni v říjnu s tím, že Disney oficiálně tyto zprávy potvrdilo v následujícím měsíci, tedy v listopadu 2021. Šlo o poměrně překvapivé novinky, vzhledem k tomu, že Agatha obecně patří spíše k méně známým postavám.

I přes určité nepopiratelné kouzlo Kathryn Hahn tak nyní zůstává otázkou, jestli dokáže utáhnout vlastní seriál. My můžeme jen doufat, že to celé dopadne lépe než nedávno odvysílaná She-Hulk.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama