Na co se těšit v Deadpoolovi 3

Na co se těšit v Deadpoolovi 3

Filmy
Na co se těšit v Deadpoolovi 3

V nedávném rozhovoru Ryan Reynolds poškádlil fanoušky novinkami z produkce třetího Deadpoola.

495 0
16. listopad 2022, napsal ajushh

Jak jsme již informovali, chystané pokračování o červeném antihrdinovi bude jeho prvním výstupem v rámci MCU a zúčastní se ho i Hugh Jackman v roli Wolverina. Zároveň bylo zveřejněno i datum premiéry, které je prozatím stanoveno na 8. listopadu 2024. Reynolds nyní nabídnul bližší informace k současnému stavu produkce filmu.

V rozhovoru pro The Jess Cagle Show zmínil, že by produkce měla začít někdy před začátkem léta, přičemž samotné natáčení je ta „nejkratší a nejjednodušší“ část procesu, jelikož film vzniká v největší míře ve střižně. V současnosti jsou Reynolds s kreativním týmem zahlceni psaním scénáře a přípravami na natáčení.

„Jo, nepovažuji to za samozřejmost, že na filmu pracuji ne s jedním, ale hned dvěma mými nejbližšími přáteli Shawnem Levym (režisér filmu, pozn. red.) a Hughem Jackmanem. A jsme teď doslova po krk zahlceni přípravami a stále píšeme. Psací proces u Deadpool filmů vlastně nikdy nekončí, dokud nám to nevyrvou z rukou. Doslova, jakože mi musí vzít mikrofon z ruky v editační místnosti.“

Hugh Jackman, Shawn Levy a Ryan Reynolds na premiéře filmu The Adam Project.

Reynolds nadále doplnil, že se na produkci filmu velmi těší a že bude tento projekt na nějakou dobu jediným, na kterém bude pracovat. Tato formulace byla některými informačními zdroji špatně interpretována tak, že se jedná o poslední snímek s Deadpoolem, ve kterém bude figurovat. Naštěstí tomu tak není. Konkrétně řekl:

„Bude to velká sranda. Jsme strašně natěšení. Příběh jsme navrhli Hughovi pár dní potom, co oficiálně podepsal smlouvu, a jsme nadšení. Nemůžu se dočkat, až ten film vypustíme. Ale cesta bude dlouhá. V příštích dvou letech budu dělat jen Deadpoola. Toť vše. Jen tenhle jeden film, jo.“

A na co konkrétně se příběh, jímž jsou Reynolds i Jackman natolik nadšení, zaměří? Prozatím se jedná o pouhé spekulace, ale pokud se prokážou jako pravdivé, můžeme se těšit na skutečně zajímavou podívanou i navrácení starých, známých tváří.

Nejrůznější zvěsti totiž tvrdí, že se ve snímku vrátí tým Fantastické čtyřky z roku 2005, jenž zahrnoval i Chrise Evanse v roli Human Torche. Kromě něj by se měli vrátit také Jessica Alba (Susan Storm/Invisible Girl), Ioan Gruffudd (Reed Richards/Mr. Fantastic) a Michael Chiklis (Ben Grimm/The Thing). Vzhledem k současnému stavu MCU, kdy se příběhy odehrávají v rámci tzv. Multiverse Saga (Ságy Mnohovesmíru), by takovýto návrat nebyl ničím zvláštním či novým, zejména pokud vezmeme v úvahu, že poslední díl Spider-Mana (No Way Home) učinil obdobný krok a že se v pokračování Doctora Strange objevily další postavy z „Foxovského Marvelu“ (např. Sir Patrick Stewart v roli Professora X), o samotném Reedu Rickardsovi v pojetí Johna Krasinskiho ani nemluvě.

Tyto zvěsti podporuje teorie, že se Deadpool ve svém třetím pokračování vydá na cestu bývalými snímky z Fox franšízy, kde narazí i na Wolverina, jehož účast ve snímku je už oficiálně potvrzena. Chris Evans dokonce v minulosti zmínil, že by se do MCU rád navrátil, avšak ne v roli Captaina Americy, jelikož zakončení jeho příběhu bylo příliš dokonalé, aby ho nějakým způsobem narušil. Human Torch je ale jiná záležitost. Michael Chiklis prý zase sám Marvelu nabídnul rady, jak by se jeho postava mohla vrátit.

Všechny zmíněné informace navazují na další fámu, že se Deadpoola 3 zúčastní i Owen Wilson v roli Mobia (celým jménem Mobius M. Mobius ze seriálu Loki). Což nadále podporuje myšlenku, že Mobius bude pronásledovat Deadpoola napříč mnohovesmírem, a tedy bývalými marvelovskými filmy z produkce 20th Century Fox.

Jako třešničku na závěr je třeba také zmínit, že existuje možnost, že se v Deadpoolovi objeví i zpěvačka Taylor Swift. Swift je dlouholetá kamarádka Ryana Reynoldse a samotný Ryan figuroval v jejím videoklipu k písni You need to calm down. Manželka Reynoldse, Blake Lively, zase byla režisérkou videoklipu I bet you think about me. K možnosti účasti Swift v Deadpoolovi Ryan řekl:

„Děláte si srandu? Pro tuhle ženskou bych udělal cokoliv. Je to génius.“

Která fáma o podobě třetího Deadpoola se líbí nejvíc vám? Podělte se o své názory v komentářích.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama