Možný rozsah rolí Daredevila a Kingpina v seriálu Echo odhalen

Možný rozsah rolí Daredevila a Kingpina v seriálu Echo odhalen

Filmy
Možný rozsah rolí Daredevila a Kingpina v seriálu Echo odhalen

Když se ve filmu Spider-Man: Bez domova objevil Charlie Cox, aby si zopakoval roli Matta Murdocka/Daredevila ze seriálů Daredevil a Defenders, fanoušci jásali nadšením a doufali, že se Daredevila v blízké době jen tak nezbaví.

283 0
10. červenec 2022, napsal filmfanouch

A prozatím to vypadá, že mají v Marvel Studios s tímto hrdinou velké plány. Již nedávno bylo potvrzeno, že se ĎábelHell’s Kitchen dočká na Disney+ nového vlastního seriálu, dále se špitá, že se objeví v seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička, a nyní se zdá, že se objeví i v seriálu Echo. Tam by mělo dojít i k návratu Vincenta D´Onofria do role Wilsona Fiska/Kingpina, dosud ovšem nebylo jisté, jakou úlohu tyto dvě oblíbené postavy sehrají.

The Weekly Planet Podcast začal moderátor James Clement mluvit o tom, že se k němu dostala poměrně horká informace o tom, jak moc vlastně Daredevil a Kingpin v rámci projektu dostanou možnost vyniknout.

Daredevil by se měl objevit celkem ve třech epizodách, Kingpin poté ve čtyřech. Prozatím nebylo potvrzené, zda se zde objeví i Jessica Jones, případně zda si roli zopakuje Krysten Ritter, ale Daredevilova přítomnost by s ní údajně měla souviset. Wilson Fisk by měl poté v seriálu kandidovat na pozici starosty New York City, přičemž po závěru seriálu Hawkeye by měl nosit pásku přes oko.

V Kingpinově případě by se tak tvůrci seriálu vydali poměrně výrazně cestou komiksů. I v nich nosil po postřelení ze strany Echo nějakou dobu pásku přes obě oči. A stejně tak kandidoval na starostu, aby ještě více mohl pomoct svému kriminálnímu impériu.

Doposud nebylo potvrzené, zda se spolu tyto dvě výše popisované ikony marvelovského New Yorku v seriálu setkají. Premiéra Echo by nicméně měla proběhnout už během příštího roku.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.



Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama