Moon Knight nejspíše obsadil hlavní roli!

Moon Knight nejspíše obsadil hlavní roli!

Seriály
5 / 5 356 0
26. říjen 2020, napsal Nevka

Minulá zpráva o Moon Knightovi vás moc nepotěšila. A proto máme pro vás žhavou novinku, která vám určitě udělá mnohem větší radost! Novým Marcem Spectorem by se měl stát Oscar Isaac!

Moon Knight nejspíše obsadil hlavní roli!

Tento herec je širokému publiku známý hlavně díky své roli Poe Damerona v nové trilogii Star Wars. Ta fanoušky sice nijak nenadchla, ale Isaacova postava patřila k světlejším stránkám nové trilogie. Pokud jste však Star Wars nějakou náhodou minuli, můžete Oscara znát například z Ex Machiny nebo „netflixovských“ snímků Trojí hranice či Anihilace. O dost zajímavější je však fakt, že pokud se tyto informace skutečně potvrdí, nepůjde o Isaacovu první zkušenost s Marvelem.

Již pár let zpátky si totiž zahrál záporáka Apocalypse ve stejnojmenném dílu druhé trilogie X-Menů. Potenciál jeho postavy sice kvůli slabému scénáři zůstal nevyužitý, ale stejného problému se snad u Moon Knighta obávat nemusíme. Dostal ho totiž na starosti Jeremy Slater, který má za sebou scénáře seriálového Exorcisty nebo Umbrella Academy, která je tomuto projektu už dost blízká. Trochu nás může děsit fakt, že se podílel i na Fantastické čtyřce z roku 2015, ale na té se protočilo tolik lidí, že vlastně ani není jasné, kdo udělal chybu. Budeme tedy doufat, že se opět naladí na svou „seriálovou vlnu“ a napíše něco úchvatného. Určitě by tomu neškodilo, kdyby měl volnou ruku a R-kový rating. Ale to je zatím ve hvězdách.

Paradoxem je, že právě Apocalypse je pevně spjatý s Egyptem, kde přijde ke svým schopnostem i Marc Spector.Výčet rolí Oscara Isaaca uzavřeme faktem, že si tento herec dokonce stihl nadabovat i jednoho Spideyho. Konkrétně jde o Spider-Mana 2099 (Miguel O´Hara), který se nám představil v závěru snímku Spider-Man: Into the Spider-Verse. Takže těch spoluprací s Marvelem má za sebou už opravdu dost.

S informací, že Isaac o roli aktivně jedná, přišel server Deadline. Marvel spolu s Disney ještě tuto informaci nepotvrdili, ale mělo by se jednat o celkem jistou věc. Podobně, jako je tomu například u Hailee Steinfeld s rolí Kate Bishop v připravovaném seriálu Hawkeye. Po režisérovi se Marvel stále rozhlíží, ale aspoň už jsme zřejmě dostali odpověď na tu nejzásadnější otázku.

A co vy? Jak jste s tímto výběrem spokojení? Podělte se s námi o své názory pod článkem nebo na Facebooku!


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


PILSCO