Moon Knight: Ethan Hawke prozradil, jak získal roli hlavního záporáka, a první pohled na hlavního hrdinu

Moon Knight: Ethan Hawke prozradil, jak získal roli hlavního záporáka, a první pohled na hlavního hrdinu

Komiksy
Moon Knight: Ethan Hawke prozradil, jak získal roli hlavního záporáka, a první pohled na hlavního hrdinu

Jeden z mnoha připravovaných MCU seriálů je právě Moon Knight, který si svoji premiéru odbyde během příštího roku. V nedávném rozhovoru představitel hlavního záporáka prozradil, jak k roli vlastně přišel.

3 / 5 3998 0
14. srpen 2021, napsal Daniel Sláma

Ethan Hawke je americký herec narozený 6. 11. 1970 v Austinu v Texasu. Z mnoha jeho filmů a seriálů je Moon Knight však jeho prvním komiksovým projektem. Delší dobu se už i ví, že si střihne dokonce roli hlavní záporné postavy.

Jak tuto roli nakonec získal, je vlastně i docela úsměvné. Na rozhovor si ho pozval známý americký moderátor Seth Meyers, který se nejvíce proslavil díky své show Saturday Night Live, kde už dnes však nepůsobí.

V rozhovoru samozřejmě došlo i na seriálového Moon Knighta. V něm Hawke přiznal, že práce pro Marvel Studios je jako návštěva jiného vesmíru a je to pro něj něco zajímavého a nevídaného.

Do seriálu se Ethan prý nakonec dostal právě díky Oscaru Isaacovi, hlavnímu představiteli.

„No, prvně jsem se o tom doslechl od Oscara Isaaca, který bydlí tak tři bloky ode mě… A ríká mi ‚Hele, nechceš se mnou hrát v Moon Knightovi?‘ a já na to ‚Jasně!‘ Takže k tomu nakonec došlo i docela správným způsobem.“

Z těchto slov je jasně patrné, že pravděpodobně ani nedošlo na žádný casting. Oscar si Ethana prostě a jednoduše „přivedl s sebou“.

Herec dále uvedl, že v seriálu dojde i na vyvolávání prastarých bohů a na boj jak za dobro, tak i za zlo.

První pohled na Moon Knighta

Během týdne se na internet dostaly první fotky Moon Knighta ve svém superhrdinském kostýmu. Ten se příští rok vůbec poprvé v historii ukáže ve své hrané podobě.

Na fotkách je celkem znát již použité CGI (svítící oči, osvětlení…). Jedná se tedy nejspíš o už hotové záběry, které uvidíme přímo v seriálu.

Moon Knight na českých pultech

Komiksový Moon Knight vyšel i u nás, konkrétně ve 43. čísle Nejmocnějších hrdinů Marvelu. Většina knihkupců má sice vyprodáno, ale u některých specializovaných na vyžádání či v bazaru se ještě sehnat dá.

(Zdroje obrázků: twitter.com, thedirect.com, obchod.crew.cz)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama