Mnohovesmírná sága se nejspíš prodlouží

Mnohovesmírná sága se nejspíš prodlouží

Filmy
Mnohovesmírná sága se nejspíš prodlouží

Chystané, epické finále Mnohovesmírné ságy, Avengers: Secret Wars, bude nejspíš rozděleno na dva díly.

349 0
21. březen 2023, napsal filmfanouch

Mnohovesmírná sága je již druhou v pořadí po původní Infinity sáze ze světa Marvel Cinematic Universe. Do dnešního dne platí, že by tato sága měla vyvrcholit dvojící filmů Avengers. První z nich s názvem Avengers: The Kang Dynasty by měl do kin dorazit v květnu 2025 a druhý z nich, Secret Wars, v květnu 2026.

Budování Mnohovesmírné ságy ovšem přináší problémy. Snímek Ant-Man a Wasp: Quantumania zklamal u diváků i kritiků, a proto nyní dochází ke změnám dlouhodobějších plánů Marvel Studios, které obnáší i odklady premiér. Je sice nutno podotknout, že se aktuální informace pořád točí v kolečku drbů, nebylo by to ovšem poprvé, kdy se podobné zvěsti potvrdily.

Nová várka neoficiálních informací tvrdí, že skutečně dojde k výraznějšímu odkladu většího množství MCU projektů, který povede i k celkovému prodloužení Mnohovesmírné ságy. Konkrétně takovým způsobem, že i když měla tato sága původně skončit v roce 2026, nově by na její vyvrcholení mělo dojít až v roce 2028.

Mnohovesmírná sága by tímto způsobem byla prodloužena o další dva roky. Dle této informace by navíc mělo dojít k rozdělení Secret Wars na dva filmy, přičemž by mnohovesmírná sága nekončila šestými Avengers, ale rovnou sedmými.

Vzhledem k faktu, že mnoho lidí vnímalo plány pro Mnohovesmírnou ságu jako příliš uspěchané, se nejspíš jedná o logický krok. Nyní jen stačí čekat, zda se informace potvrdí. Vše ovšem nasvědčuje tomu, že alespoň k nějakým odkladům určitě dojde…


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz