Míří Hulkling do MCU?

Míří Hulkling do MCU?

Filmy
5 / 5 447 0
18. leden 2020, napsal Nevka

Nových postav potkáme v příštích fázích ještě hodně. Připojí se mezi ně v blízké době i Hulkling, o kterém se teď dost živě debatuje?

Míří Hulkling do MCU?

Hulking aneb synátor Hulka?

Na začátek je třeba upřesnit jednu zásadní věc těm, kteří se s touto postavou setkávají prvně. Ač to tak na první pohled vůbec nevypadá, Hulkling nemá se slavným Hulkem vůbec nic společného. Má sice zelenou barvu, vypadá podobně, a dokonce má i obdobné jméno, ale tohle všechno je jen jedna velká shoda okolností.

Hulkling je teenager a k tomu ještě kříženec Kree a Skrullů. Když znáte pozadí vztahu těchto dvou ras, určitě vás napadne, že jeho rodiče byli takoví vesmírní Romeo a Julie. Ve skutečnosti jimi ale byl Mar-Vell (který je v komiksech muž) a skrullská princezna Anelle. Pokud se Hulkling do MCU podívá, domníváme se, že Marvel ještě šlápne několika ortodoxním fanouškům na kuří oko. Přeci jenom… Matku Mar-Vell a otce prince Anella by určitě několik lidí nerozdýchalo.

Zpátky na plátno

Po krátkém vhledu do situace ale zpátky k aktuálnímu tématu. Marvel se v současné době vehementně snaží o to, aby postavu proslavil a dává jí proto mnoho prostoru ve svých komiksech. Nově se tak zcela nepřekvapivě rojí více, či méně věrohodné informace o tom, že se Disney v těchto dnech rozhlíží po herci, který by měl právě Hulklinga ztvárnit. A jak by to zapadalo do koncepce MCU?

Když se zaměříme na poslední filmy, a také na nově chystané seriály, můžeme si všimnout jedné věci… Je to onen fakt, že se až podezřele často dostávají na oči postavy, které jsou v komiksech členy Young Avengers. Například Cassie Lang, kterou jsme mohli vidět naposledy v Endgame, už známe delší dobu a hodně prostoru dostane i Kate Bishop. Té má své zkušenosti předat ve vlastním seriálu Hawkeye.

Na závěr tady je dvojice Wiccan a Speed. O těch ještě žádné oficiální prohlášení nepadlo, ale mnoho fanoušků čeká, že by se tyto postavy mohly objevit v seriálu WandaVision.

Hulklingovi však hraje do karet ještě nová organizace S.W.O.R.D., která v MCU momentálně spolupracuje se Skrully – aspoň tak to v potitulkové scéně Far From Home vypadalo. Nebylo by proto vůbec od věci, kdyby se objevila nová postava, která by na Skrully nějakou tu návaznost měla.

Tuto informaci zatím berte s rezervou. Dokud nikdo nic nepotvrdí, půjde jen o pouhé spekulace.

Byly byste osobně za Hulklingovu přítomnost v MCU rádi?

Dejte nám o svém názoru vědět do komentářů pod článkem nebo na Facebooku.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO