Miles Morales jako Wolverine ve What If…?

Miles Morales jako Wolverine ve What If…?

Seriály
Miles Morales jako Wolverine ve What If…?

Doslova před pár dny, 13. dubna, vyšel ze strany Marvel Comics sešit What If…? Miles Morales #2.

871 0
17. duben 2022, napsal Johnny

Za komiksem stojí spisovatel John Ridley a kreslíř Farid Karami. Obrázek umístěný výše celkem jasně vykresluje Milese Moralese jakožto ekvivalent jednoho z nejslavnějších X-Menů, Wolverina.

Koncept What If…? znají v současnosti fanoušci prakticky po celém světě, a to zejména díky vloni odvysílané první řadě nově vzniklého seriálu spadajícího pod hlavičku MCU. Principem je obecně vyobrazení alternativního chodu dějin za předpokladu, že by nějaká zásadní událost byla uskutečněna jinak, než je známo.

Komiksy se tak v tomto smyslu věnují realitě Earth-616. Současná série věnovaná Moralesovi, která by se měla skládat celkem z pěti dílů, nám jej zatím představila jako Captaina Americu. Dočkat bychom se dále měli určitě ještě Milese Hulka a Milese Thora. Zajímavé, že?

Komentovaný druhý díl nás nicméně zavede do Wisconsinu, kde Miles čelí útokům Sentinelů – protože je mutant. Následuje souboj zahrnující slušnou dávku zuřivosti a vytažené drápy…

Milese Moralese vytvořili Brian Michael Bendis a Sara Pichelli, poprvé se objevil v roce 2011 v komiksu Ultimate Fallout #4. Po smrti Petera Parkera v rámci univerza Ultimate Marvel tato postava převzala titul Spider-Mana, během linie Secret Wars z roku 2015 se pak připojila k Earth-616.

Wolverine svůj debut zažil v roce 1974 v komiksu The Incredible Hulk #181 od Roye Thomase, Johna Romity Sr. a Lena Weina. Jeho význačnou schopností jako mutanta je extrémně rychlá regenerace, nazývaná také hojivý faktor. Vedle toho má kostru potaženou adamantiem, dále disponuje vytahovacími drápy.

(Zdroje obrázků – cbr.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama