Marvelovské seriály opouští Netflix

Marvelovské seriály opouští Netflix

Komiksy
Marvelovské seriály opouští Netflix

V roce 2015 se v nabídce streamovacího giganta Netflixu, jenž v té době stále začínal s vlastní tvorbou, objevil nový seriál Daredevil s Charliem Coxem v hlavní roli.

893 0
17. únor 2022, napsal slayer

Ten naštěstí neměl nic společného se stejnojmenným filmem z roku 2003, kde nevidomého právníka potírajícího zločin ztvárnil Ben Affleck.

Samotný seriál zaznamenal enormní úspěch a čísla předplatitelů hojně rostla. Nakonec jsme se dočkali tří sérií a v provázaném světě nám dále byly představeny postavy jako Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a Punisher, které se později všechny kromě posledního jmenovaného objevily i v týmovce s názvem Defenders. alt Ačkoli jsou tyto seriály uváděné jako Netflix Originals, za produkcí stojí Marvel/Disney a Netflix měl pouze v držení licence. V roce 2018 se však obě strany nedohodly, přičemž Disney odstartovalo svou vlastní streamovací službu Disney Plus. Ve smlouvě stálo, že práva na postavy se Myšákovi vrátí až po dvou letech od ukončení spolupráce. Tento čas se již dávno naplnil, a dokonce jsme se koncem minulého roku dočkali návratu dvou oblíbených postav – Daredevila (Charlie Cox) v blockbusteru Spider-Man: Bez domova a Kingpina (Vincent D’Onofrio) v minisérii Hawkeye. alt Od března už však bohužel nenajdete v nabídce Netflixu žádný z temných komiksových seriálů ze světa Ďábla z Hell's Kitchen. Ty poputují zpátky Disneymu, jenž je s největší pravděpodobností pošle do nabídky své další streamovací platformy Hulu, kam „odkládá” obsah pro dospělé, který se nehodí k rodinné značce. Fanouškům tak možná svítá naděje, že by se konečně mohli dočkat pokračování oblíbeného Daredevila, po němž léta volají, přičemž osudy dalších postav prozatím zůstávají ve hvězdách.

Pokud přemýšlíte, že se poprvé, nebo klidně i poněkolikáté podíváte na příběhy výše zmíněných hrdinů, neměli byste s tím tedy otálet. Kdoví, kdy je v Evropě znovu uvidíme legální cestou.

Zdroj: YAHOO!News


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama