Marvel zřejmě právě prozradil, že brzy zemře oblíbená postava

Marvel zřejmě právě prozradil, že brzy zemře oblíbená postava

Seriály
Marvel zřejmě právě prozradil, že brzy zemře oblíbená postava

Od prosince loňského roku vydává Marvel komiksový crossover Devil’s Reign. Brzy má vyjít pátý sešit, avšak již nyní tušíme, kdo v něm nejspíše přijde o život.

2132 0
8. březen 2022, napsal Johnny

Tento spoiler se totiž objevil ve zbrusu nové sérii Daredevil: Woman Without Fear, jejíž teprve třetí díl vyšel před pár dny, 2. března. Obě uvedené komiksové řady mají přitom stejného spisovatele, kterým je Chip Zdarsky.

Oním zesnulým je pak samotný Matt Murdock, známý také jako Daredevil nebo Ďábel z Hell’s Kitchen, chcete-li. O jeho smrti se v rámci komiksu Daredevil: Woman Without Fear #3 dozvídáme prostřednictvím hovoru mezi právníkem Robertem Goldmanem a Elektrou.

Z dialogu dále vyplývá, že dojít by k této události mělo právě v příštím čísle Devil’s Reign. Očitý svědek potom prý za pachatele označil starostu Wilsona Fiska. V návaznosti na to deklaruje Elektra svůj úmysl jít a Fiska zabít.

alt

Je nicméně možné, že popisovanou mrtvou osobou ve skutečnosti není Matt, ale Mike Murdock. Je-li vám toto jméno absolutně neznámé, pak ve zkratce vězte, že jde o Mattovo dvojče, jehož vznik je spojen s Inhumanem Readerem a asgardskou magií. Ano, je to přesně tak zamotané, jak to zní.

Daredevil by se každopádně měl ještě letos dočkat komiksového rebootu. V této souvislosti by pak bylo poněkud překvapující, kdyby zde měl v hlavní roli vystupovat někdo jiný než Matt Murdock. Na druhou stranu, všichni víme, jak to v komiksech chodí…

Devil’s Reign #5 dorazí do obchodů 9. března 2022.

(Zdroje obrázků – marvel.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama