Marvel Studios údajně vyvíjí seriál ohledně Silver Surfera a Galactuse

Marvel Studios údajně vyvíjí seriál ohledně Silver Surfera a Galactuse

Komiksy
Marvel Studios údajně vyvíjí seriál ohledně Silver Surfera a Galactuse

Mělo by se tak jednat o limitovanou sérii s názvem Heralds of Galactus.

465 0
28. duben 2022, napsal Svět Marvel

Heraldi jsou vlastně zvědové jednoho z největších padouchů Marvel Comics – Galactuse. Galactus je hnán hladem a krmí se planetami, respektive jejich životní energií. Vzhledem k tomu, že není „skutečně zlý“, tak necítí žádné morální hranice před tím, aby ukojil svůj hlad za jakoukoliv cenu.

Aby byl efektivnější v hledání vhodných planet, vytvořil heraldy, kteří mu s tím pomáhají. Každý z nich má své vlastní cíle a motivy. Patří mezi ně The Fallen One, The Airwalker, Firelord, Terrax the Tamer, Nova (Frankie Raye) a nejslavnější z nich – Silver Surfer.

Ten debutoval současně s Galactusem ve Fantastické čtyřce v roce 1966. Díky jeho popularitě ho Marvel odměnil i vlastní komiksovou sérií. Jeho vlastní jméno zní Norrin Radd a pochází z planety Zenn-La. Galactus měl v úmyslu jeho planetu zničit. A aby mu v tom Norrin zabránil, nabídl své služby výměnou za zanechání jeho planety netknuté.

Galactus souhlasil a obdařil ho vesmírnou silou i novým tělem. Jeho plavidlo je velmi podobné surfovacímu prknu. Potlačil však Norrinovy vzpomínky. Časem Silver Surfer objevil Zemi, jako další planetu ke konzumaci pro svého pána. Alicia Masters (manželka Bena Grimma) mu ale znovu pomohla objevit jeho vznešenost. Díky změně jeho názoru byla Země zachráněna, ale Silver Surfer byl Galactusem vyhoštěn.

Podle zdrojů serveru Geekosity se podíváme do minulosti Silver Surfera, který tak bude hlavní postavou seriálu. Marvel Studios plánuje pouze jednu řadu, stejně jako v případě WandaVision, Hawkeye či Moon Knighta. Tento příběh by měl připravit půdu pro film Annihilation. V únoru 2020 byl prý do role Silvera Surfera pro stejnojmenný film zvažován Rami Malek. Nicméně z plánu sešlo a vedení Marvelu chce pro tuto postavu větší zapojení do MCU. Zda Malek roli převezme, je ale ve hvězdách.

Série Loki nás připravila na multivesmír. WandaVision a Moon Knight přinesli nadpřirozeno. A tímto počinem by měla být odstartována éra Fantastické čtyřky. Zatím se neví, kolik heraldů se v pořadu objeví, ale součástí by měl být i Firelord, vlastním jménem Pyreus Krill, pocházející z planety Xandar, jenž byl i součástí Nova Corps.

Jak se těšíte na kosmické dobrodružství oblíbeného surfaře a jeho pána, Požírače světů?

(Zdroje obrázků – thedisinsider.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama