Marvel's Avengers - BETA verze a nový člen týmu

Marvel's Avengers - BETA verze a nový člen týmu

Hry
230 0
30. červenec 2020, napsal Michal Černý

Prezentaci ohledně testovací verze máme za sebou. Na co všechno se tedy v srpnu můžeme těšit?

Marvel's Avengers - BETA verze a nový člen týmu

29. července proběhl druhý stream ohledně nových detailů týkajících se herních Avengers s názvem WAR TABLE, kde nám byla tentokrát přiblížena BETA verze mnohými očekávaného komiksového titulu. Co všechno si jako hráči vyzkoušíme a za koho si v budoucnu také zahrajeme? Není toho zrovna málo, takže pojďme rovnou na to.

BETA začíná na úplném počátku, tedy v lokaci Golden Gate Bridge, kde si během 25 minut vyzkoušíme základní útoky hlavních hrdinů (Black Widow, Iron Man, Hulk, Captain America, Thor) a jejich ovládání. Závěr tohoto úvodu bude patřit souboji s Taskmasterem. Po odehrání se otevře základní menu (stejného rozsahu, jaký bude v plné verzi), kde objevíme 2 singleplayer mise s Hulkem a Kamalou a přístup do co-op módu.

Hulk a Kamala na výletě

S těmito dvěma hrdiny navštívíme severozápadní americké husté lesy a ledovou ruskou tundru. Tvůrci vybrali na vyzkoušení tyto lokace, aby prý ukázali rozlehlost, rozmanitost a zničitelnost prostředí tak, jak se s nimi budeme po celou hru setkávat. Na konci nás pak čeká souboj s Abominationem, jenž má prý otestovat naše herní skills, jak jsme je za těch několik desítek minut hraní pochytili.

Společně do boje

Multiplayer je asi to, na co se těší drtivá většina hráčů. Zde si budeme moct vybrat jednoho ze 4 hrdinů – Iron Mana, Ms. Marvel, Black Widow a Hulka, ale hrát můžeme samozřejmě střídavě za všechny a ke každému dostaneme přístup i k nějakým základním vylepšením. Postupně si odemkneme cestu k Hellicarrieru, JARVISovi a co je nejdůležitější, ke třem typům co-op misí:

HARM Rooms

Holografic Augmented Reality Machines aneb HARM Rooms jsou krátké, virtuální simulátory, kde řežeme jednoho protivníka za druhým buď sólo, s umělou inteligencí, anebo s ostatními hráči. Po tréninkových místnostech odemkneme 3 speciální Challenge Rooms, kde potrénujeme taktiky a možnosti týmové spolupráce.

War Zones

Zde získáme přístup k 5 misím, ve kterých budeme společně s ostatními hráči (anebo AI) bojovat proti jednotkám AIMu, včetně zákeřných robotických nepřátel. Budeme cestovat po rozsáhlých oblastech, plnit cíle a vybírat tu nejlepší taktiku vedoucí k vítězství, k čemuž dopomáhá i nástroj zvaný Tactical Awareness, který vám ukazuje v okolí vše, co se dá využít k tomu, abyste získali výhodu nad protivníkem. Mimochodem, můžeme zde sbírat i komiksy, z nichž pravděpodobně vzejde i četnost dostupných kostýmů.

Drop Zones

Tyto mise jsou menší verzí War Zones, které většinou obsahují pouze jeden úkol a trvají několik minut. V plné verzi budou sloužit v první řadě k tomu, abyste sbírali co nejvíce zkušeností a důležitého vybavení k celkovému zlepšování postavy.

A co tam máme ještě?

Hrdinové samozřejmě mají několik levelů útoků, mezi něž patří i tzv. Ultimates. V BETA verzi si tak vyzkoušíme Hulkbuster, jenž je epickým útokem z dílny Iron Mana, přičemž zde si budeme moct osvojit několik útoků a pohybů.

Během hraní si vždy můžete zvolit, zda budete kooperovat s živými hráči, s AI, anebo jejich kombinací. Na AI spolubojovnících je zajímavé to, že se k vám přidají přesně takoví, jak jste je oblékli, vybavili a vytrénovali. Pokud tedy budete někoho odbývat, ten se vám za to odvděčí v boji slabým útokem a prakticky nulovou pomocí.

Dozvěděli jsme se také, že první postavou, která se k týmu přidá (zatím neznámo kdy) po oficiálním vypuštění 4. září bude Hawkeye, jehož příchod do herního universa ohlašuje video níže. A upřímně, vizuálně zatím asi vypadá nejlépe ze všech.

Takový byl druhý WAR TABLE, který nám přinesl podrobnosti ohledně BETA verze. Jednoduše – dostaneme 20 misí, ve kterých si vyzkoušíme naplno jak sólo hraní, tak i co-op spolupráci, budeme moci vylepšovat hrdiny dle svého uvážení a také nám byla přislíbena různá překvapení, která si ale prý nejvíce užijeme při vlastním hraní.

Zaujalo vás to? Těšíte se teď ještě víc, když víte, co nás čeká? Na konec nezbývá jen zopakovat termíny a přístupy z jednotlivých platforem:

7. srpna – Playstation 4 (pouze ti, kteří mají titul předobjednaný)

14. srpna – PC a X-Box (předobjednávka) PS4 (všichni)

21. srpna – Otevřený přístup na všech třech platformách

BETA poběží vždy 2 dny.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Administrátor

Kde nás najdeš