MARVEL Realm of Champions - Nový člen herní mobilní rodiny

MARVEL Realm of Champions - Nový člen herní mobilní rodiny

Hry
MARVEL Realm of Champions - Nový člen herní mobilní rodiny

Ať se vám to líbí nebo ne, mobilní hry se těší stále větší oblíbenosti, což je způsobené jak jejich dostupností technologickou, tak i cenovou. Má tahle nová Marvelovka šanci zařadit se po bok svých úspěšných předchůdců?

5 / 5 613 0
27. říjen 2020, napsal Michal Černý

Pokud by boj v tajné válce zabránil té otevřené – přidali byste se?

Tak se nás ptali tvůrci před rokem a necelým měsícem, kdy nám naservírovali vůbec první trailer. O co konkrétně jde?

RoC je klasické multiplayerové akční RPG 3v3, ve kterém brázdíte uzavřené koridory různorodých lokací, porážíte nekonečné zástupy protivníků, získáváte vybavení, peníze, odemykáte nové charaktery, lokace a bonusy a zkrátka – snažíte se vše, co máte, vylevelovat a vylepšit na úplné maximum, abyste zvládli porazit i nabušené protivníky z řad hráčů na druhém konci světa, kteří si ale bohužel až příliš často vypomáhají reálnými penězi. Tato možnost bude zcela jistě i součástí zdejšího prostředí, uvidíme však, v jakém rozsahu.

Na výběr máte hned 6 verzí hrdinů – Iron Legionnaire, Web Warrior, Black Panther, Hulk, Storm, Sorcerer Supreme. Jeden z nich se stane vaším základním hrdinou, kterého budete pečlivě vylepšovat, ba co víc, hra nám prý vůbec poprvé nabídne možnost stvořit si kompletně svoji vlastní verzi, co se vzhledu a schopností týká. Docela by mě zajímalo, do jaké míry to bude proveditelné, protože za vzor od tvůrců tu máme celkem inovátorskou podobu Stephena Strange coby Ancient One s Okem Agamottovým namísto očí. A já chci tím pádem mít taktéž takovou svobodu si upravit bojovníka podle své fantazie.

Studio Kabam, které stojí i za poměrně úspěšným titulem Contest of Champions, sice slibuje vlastní podobu Marvel Universa, se kterou svými zásahy velmi pomůžete, ale hlavní prostor, na které se budeme nacházet, je planeta Battleworld, kterou každý čtenář komiksů velmi dobře zná.

Titul by měl vyjít v nejbližších dnech, a proto nám tvůrci v rámci zviditelnění nabídli předregistrační bonus v podobě doplňků na postavy Iron Legionnaire a Hulk, 100 Jednotek a 300 Goldů. Aby se nám prý lépe začínalo.

Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Na první pohled přichází na mysl srovnání s konkurenčním MARVEL Future Fight společnosti Netmarble, ovšem zde mi přijde lepší nejen vizuál, ale také samotné kostýmy a vůbec celé pozadí, na kterém je postaven příběh.

Ještě není úplně jasné, zda bude hra vypuštěna klasickým modelem, tedy free-to-play s následnými in-game nákupy, či si snad nějakou tu kačku připlatíme hned na začátku a placený obsah budou jen bonusy pro fajnšmekry, ale vzhledem ke zkušenostem to spíše vidím na tu první variantu, což ještě ale nemusí být nutně to největší zlo. Stačí jen, aby obsah, který si lze směnit za reálné finance, byl dosažitelný i pro ne tak bohaté hráče aspoň v rámci týdnů.

Pokud vás zajímá více podrobností, mrkněte se na Youtube kanál této hry , kde najdete i krátká videa s informacemi o jednotlivých hrdinech. Jakmile bude titul venku, vyzkouším a řekneme si, jestli stojí za náš drahocenný čas.

Nezapomeňte nás také sledovat na Facebooku, kde každý den najdete aktuality a zajímavosti (nejen) ze světa Marvelu.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama